Nová Activia Zdravé ráno s kakaovými sušenkami BeBe Dobré ráno

zdraví & péče

Co dostanete spojením Activia Zdravé ráno a BeBe Dobré ráno? Samozřejmě ideální vstup do pracovního i svátečního dne!

Novinka Activia Zdravé ráno je nyní doplněná o oblíbené cereální sušenky BeBe Dobré ráno Mini, s nimiž bude vstávání ještě o něco příjemnější a také pohodlnější.

Snídaně je základ dne a rozhodně bychom ji z jídelníčku neměli vynechávat. Dodává tělu živiny, bez nichž organismus nefunguje optimálně.

Activia Zdravé ráno se sušenkami BeBe Dobré ráno Mini ukrytými ve víčku představuje lahodnou a praktickou kombinaci, díky níž začne vaše ráno pohodě a  dobré náladě.

Ale nehovořme jen o prvním jídlu dne: Activia Zdravé ráno vám prospěje i jako lahodná a praktická svačina, která navíc tak výtečně chutná.

Jogurt Activia Zdravé ráno

Jogurt vznikne z mléka díky působení bakteriím Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus. Sníme-li zakysaný mléčný výrobek, přijímáme jogurtovými kulturami vyprodukovanou kyselinu mléčnou.

Ta okyselí pH trávicího traktu a vytvoří nevhodné podmínky pro množení škodlivých bakterií. Activia kromě dvou výše uvedených jogurtových kultur, běžně prospěšných našemu zdraví, navíc obsahuje unikátní patentovanou kulturu Bifidobacterium lactis DN-173010, neboli Bifidus ActiRegularis.

K jejím přednostem patří značná odolnost vůči působení kyseliny solné, žluči a trávicích enzymů.

Sušenky BeBe Dobré ráno Mini

Nové sušenky BeBe Dobré ráno Mini kakaové jsou zdrojem vlákniny, obsahují 40% celozrnných cereálií, vitaminy B1 a niacin a minerály jako hořčík a železo. Neobsahují žádné přidané barvivo ani konzervanty.

Jako součást vyvážené snídaně se sacharidy obsažené v sušenkách BeBe Dobré ráno Mini díky speciální receptuře, vybraným ingrediencím a speciální technologii pečení sušenek, postupně uvolňují a pravidelně vstřebávají.

Jogurt Danone Activia Zdravé ráno se sušenkami BeBe Dobré ráno Mini