Kyslíkový bar - to pravé (nejen) pro vaše nožky!

zdraví & péče

Na našem portále se vám snažíme nabízet nové, zajímavé a aktuální možnosti péče o své tělo. K tomu neodmyslitelně patří i jeho velmi důležitá část - a to zdravé a pěkné nohy.

Žádný muž neodolá a alespoň krátce se nepodívá na ženu, která kolem něj projde v krátké sukýnce a botách na vysokých podpatcích… Ovšem nést se takto ulicí, to vyžaduje mít nožky nejen hezké, ale také zdravé.

Nohy nám slouží celý den - tuto skutečnost často ani nevnímáme. Ale jen do té doby, než se vyskytnou problémy, bolesti a “těžké nohy”… Většině problémů se přitom dá pravidelnou péčí předejít nebo je alespoň zmírnit.

Vězte, že masáže a pedikúra nejsou jen zbytečným výmyslem, ale mají svůj zdravotní význam a pomáhají nám, abychom se cítili lépe a byli zdraví. Proto je potřebné vnímat své tělo jako celek a svou péči zaměřit od hlavy doslova až k patě.

Při hledání různých možností péče o tělo jsme narazili na mnoho zařízení, salonů a center. Jedním z nich je i Kyslíkový bar Pohoda, který jsme navštívili a jeho služby vám teď přiblížíme.

Oxycur 5000 - ošetření pleti kyslíkem

Jak sám název napovídá, jedná se o procedury, při kterých se využívá vlastností a působení kyslíku. Kromě inhalace kyslíku (metoda při které se inhaluje cca 93% kyslík za účelem “nastartování” organismu před dlouhou zimou, relaxace, oživení buněk) si můžete nechat ošetřit pleť pomocí kyslíku a speciální “pistolky”.

“Tato metoda není úplným nováčkem na našem trhu, ale je stále mnoho lidí, kteří ji ještě neobjevili,“ říká nám Ing. M. Civínová, majitelka studia Pohoda.

Je to škoda, protože je velmi účinná v boji s problematickou pletí (akné a různé kosmetické kožní problémy) a ve zralém věku zase přináší osvěžení a očividné vypnutí pokožky. Během krátké doby se zanícené ranky zacelí a mizí beze stopy, popřípadě s jejich minimalizací na kožní tkáni.

Ceragem - masážní zdravotní lehátko

Opomenout rozhodně nemůžeme ani službu, kterou našemu tělu poskytne masážní zdravotní lůžko CERAGEM. Jeho automatický program trvající 40 minut kombinuje klasickou masáž s blahodárným působením infračerveného tepla.

V první fázi se jedná o protažení celé páteře velmi pomalým, plynulým pohybem projektoru ze zabroušených jadeitových kamenů. V další pak nastává moxování - prohřívání těla, kdy v průběhu dvou minut kameny posílají paprsky infračerveného tepla do hloubky sedmi centimetrů.

Externí projektor si klient přikládá na bolavá místa (klouby, kolena, kotníky, záprstní kůstky, chodidla, paty, kyčle, lokty, zápěstí…). V průběhu celé masáže je tělo stále vyhřívané dvěma epoxid-karbonovými deskami, které krásně uvolní bolavá místa.

Tato masáž v neposlední řadě uvolní a zrychlí krevní a lymfatický oběh, uvolňuje svalový korzet podél páteře a v něm nervová zakončení jednotlivých vnitřních orgánů, zmírňuje bolesti kloubů.

Infračervené světlo prohřívá svaly na nohách a ulevuje jim od každodenní bolesti způsobené tlakem při chůzi, stání nebo cvičení. Hlavně v mrazivém zimním období je tato procedura velmi příjemná, a uvolňující a povzbuzující.

Kyslíkový bar Pohoda

Protože zdravé nohy jsou velký dar, naučte se o ně - s naší pomocí - pečovat! Navštivte Kyslíkový bar Pohoda a dozvíte se víc.

Kyslíkový bar Pohoda - japonské masážní křeslo HEALER DR 830