Hravé dětské náplasti Spofaplast pomáhají také Zdravotním klaunům

zdraví & péče

Značka náplastí Spofaplast připravila pro letní měsíce novinky, které nesmí chybět v lékárničce žádné domácnosti. Hypoalergenní Spofaplast je ideální pro ochranu drobných ranek a puchýřků, stejně jako pro ošetření dětských odřenin způsobených při hrách a sportu.

Nové náplasti jsou šetrné k citlivé dětské pokožce, a ačkoli jsou spolehlivě přilnavé, snímání je bezbolestné a nezanechává na kůži černou mapu. Měkký absorpční polštářek se nelepí k ráně a umožňuje dobré hojení.

Hypoalergenní materiál je velmi lehký a prodyšný, nošení se proto obejde bez nepříjemných pocitů pocení a vyrážek. Náplasti naopak rozveselí každého malého pacienta hezkými motivy pirátů, pejsků a kočiček.

Spofaplast pomáhá všem dětem

Aby dětské náplasti přinášely ještě více radosti, věnuje společnost 3M Česko finanční dar neziskové organizaci Zdravotní klaun, která organizuje veselé klauniády pro hospitalizované děti.

Za každou prodanou krabičku náplastí obdrží zdravotní klauni 1 Kč. Navíc budou klauni - umělci pro svá vystoupení vybaveni zásobou těchto náplastí a také veselým pexesem pro zkrácení dlouhých chvil v nemocnicích.

Rodinné balení pro každou příležitost

Další novinkou značky Spofaplast je praktická sada náplastí pro celou rodinu. Každé balení obsahuje 24 kusů polštářkových náplastí, které najdou své uplatnění na cestách, dovolené i doma.

Dvacet omyvatelných náplastí tělové barvy je v balení ve čtyřech různých velikostech, dále sada nabízí dvě prodyšné náplasti z netkané textilie pro citlivou pokožku a dvě odolné textilní náplasti o rozměrech 10x6 cm, ze kterých si můžete odstřihnout potřebnou šířku.

Náplasti Spofaplast lze běžně zakoupit v lékárnách. Cena dětských náplastí je 39 Kč, rodinné balení pořídíte také za 39 Kč.

Dětská hypoalergenní náplast Spofaplast