Gelové náplasti 3M Spofaplast pro vaše nožky

zdraví & péče

Venkovní aktivity se blíží a s nimi i správný čas doplnit domácí lékárničku o novinky od společnosti 3M. V nabídce značky Spofaplast najdeme širokou škálu gelových náplastí na puchýře, ale i do vody.

Tradiční česká značka Spofaplast představuje nové voděodolné gelové náplasti na puchýře různých velikostí a tvarů. Speciálně se zaměřuje na prsty a paty, což ocení zejména dámy na vysokých podpatcích.

Měkký gelový polštářek pomáhá vstřebávat tekutinu vytékající z puchýře. Puchýře se tak lépe hojí, tlumí bolest, brání tvorbě jizev a chrání před bakteriemi. Díky transparentnímu zabarvení si náplasti ani nevšimnete, takže jimi směle můžete ozdobit nožku i v letních dnech.

Portfolio Spofaplast se dále rozrostlo o průhledné voděodolné náplasti vhodné na koupání. Udržují zranění v suchu a poskytují pokožce komfort. Jsou určené k ošetření drobných poranění, odřenin a puchýřků.

Tyto náplasti Vydrží ve vodě i více než 8 hodin, a proto by neměly chybět v žádné výbavě na letní dovolenou.

Tradiční pevný rychloobvaz se silnou lepivostí je vhodný k ošetření odřenin a puchýřků. Vyrábí se v tělové barvě, je odolný, prodyšný a pevně drží. Zinkoxidová lepicí vrstva zajišťuje, že náplast pevně drží. Absorpční polštářek se navíc nelepí k ráně.

Všechny výrobky Spofaplast jsou hypoalergenní a běžně dostupné v lékárnách. Cena by se měla pohybovat v rozmezí 26-69 korun.

3M Spofaplast Gelové náplasti na puchýře (7 kusů, různé velikosti), cena 69 Kč