Stylový Halloween s kluby Holmes Place

zábava

Milovníci zdravého životního stylu, včetně známých tváří českého showbyznysu, se na pozvání klubů Holmes Place sešli v Buddha-Baru, aby společně oslavili Halloween. Společnost Holmes Place připravila pro hosty zajímavý program jako poděkování za jejich dlouhotrvající přízeň.

Klienti Holmes Place přišli v originálních maskách a postarali se o skvělou atmosféru. Během večera je svými triky okouzlil kouzelník Magic Alex, který je známý ze soutěže Česko Slovensko má talent. O skvělou taneční muziku se postaral DJ Lumier, který je rezidentním DJem Buddha-Baru.

Večírku se zúčastnila dlouholetá klientka Holmes Place, modelka a Česká Miss Renata Langmannová, která je vyznavačkou zdravého životního stylu. Chybět nemohla ani zpěvačka Victoria, která si přišla na chvíli odpočinout od svých mateřských povinností.

O společnosti Holmes Place

Holmes Place je s více než 80 kluby, 250 000 členy a 25 lety zkušeností jedním z největších provozovatelů fitness a wellness center na světě. Kromě České republiky provozuje kluby také v Maďarsku, Německu, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Řecku, Španělsku, Švýcarsku, a Izraeli.

Svým klientům nabízí nejen služby v oblasti fitness, spa a relaxace, ale především osobní přístup a klubovou atmosféru.

V České republice provozuje společnost Holmes Place v současnosti kluby Holmes Place Premium na Andělu (OC Nový Smíchov), Holmes Place Premium v Karlíně a Holmes Place Energy na Smíchově.

Více informací o klubech Holmes Place naleznete na www.holmesplace.cz.

Česká Miss 2006 Renata Langmannová (halloweenská party Holmes Place)