David Svoboda a Zorka Hejdová vs. nejostřejší strojek v historii Gillette

zábava

Pětibojař David Svoboda, olympijský vítěz z londýnských her 2012 a mistr Evropy pro rok 2010 otestoval holicí systém Gillette Fusion ProGlide v hypermarketu Globus Čakovice. Zlatého medailistu oholila před zraky diváků moderátorka Zorka Hejdová.

Přední světový výrobce holicích systémů uspořádal v hypermarketu Globus Čakovice akci, díky níž se návštěvníci prodejny stali svědky hvězdného holení. Tentokrát si Gillette na vlastní kůži otestoval David Svoboda.

Olympijský vítěz z londýnských her 2012 věří značce Gillette a její produkty rád používá. Rozhoduje se podle kvality strojku a maximální ostrosti břitů.

“Ostrý muž používá ostrý strojek,” vtipkoval Svoboda. “Gillette je jedinečný. Neustále přichází s novými inovacemi a líbí se mi, že strojek perfektně klouže po pokožce,” říká pětibojař.

Zorka Hejdová kromě moderování asistovala držiteli zlaté olympijské medaile při holení a ten si to očividně užíval.

“Holit Davida bylo snadné, strojek je opravdu šetrný k pokožce a holení jde prakticky samo,” říká Hejdová. Mistr Evropy pro rok 2010 se po oholení nadšeně seznamoval s lidmi a podepisoval zájemcům své karty.

Gillette si vyzkoušelo již mnoho špičkových sportovců. V České republice to byli například fotbaloví reprezentanti Tomáš Rosický, Tomáš Necid nebo Tomáš Ujfaluši, ale také legendární hokejový kapitán Robert Reichel.

Gillette Fusion ProGlide je naprostou špičkou mezi holicími systémy. ProGlide nabízí sedm zásadních inovací, mezi nimiž hraje prim nejostřejší technologie Gillette zajišťující mimořádně pohodlné holení.

Extrémně tenké břity nabízejí ten nejdokonalejší skluz po pokožce a slouží, jako i ostatní inovace, především k tomu, aby se strojek dokázal přizpůsobit rozdílným potřebám a zvykům mužů z celého světa. Rozdílné muže, kteří se holí, spojuje právě touha po hladké pokožce a komfort při holení.

Zlatý medailista David Svoboda otestoval nejostřejší strojek v historii Gillette