Vyhrajte na webu Conversky.cz - soutěž pro každého!

soutěže

Jedny z nejslavnějších tenisek na světě poznáte docela snadno: na kotníku mají pěticípou hvězdu a kolem podrážky sympatickou barevnou linku. Conversky! Pokud se vám líbí tak moc, jako nám, máme pro vás dobrou zprávu :-)

Zní to sice neuvěřitelně, ale původně basketbalové tenisky Converse Chuck Taylor All Star se poprvé objevily už skoro před sto lety. Od té doby si tyhle unisex boty můžete pořídit v neuvěřitelném množství vzorů a barevných kombinací, a to jak v nízkém, tak i v kotníkovém provedení.

Podobně pestrou paletu nabízejí také tenisky Converse Jack Purcell z roku 1935, které americká společnost v sedmdesátých letech minulého století odkoupila od původního výrobce. K tomu přidejte ještě nejnovější, streetovou řadu tenisek Converse One Star - a nabídka bot je kompletní.

Společnost Converse ale kromě bot zdobí svým hvězdnatým logem také praktické tašky, batohy, trička, mikiny, ponožky, podkolenky a nejrůznější drobné módní doplňky. Díky tomu má nový web Conversky.cz každý den o čem psát, což všichni jeho čtenáři a čtenářky určitě ocení :-)

Máme toho pro vás ale mnohem víc. Na webu Conversky.cz najdete třeba seznam všech tuzemských e-shopů a kamenných prodejen, kde se dají tenisky Converse koupit. To se může hodit, až budete shánět některý z modelů, o kterém si na webu přečtete.

Inspiraci nabízejí také slavné celebrity, které v Converskách odchytáváme přímo na ulici a divíme se, kdo všechno tyhle slavné tenisky nosí. Conversky samozřejmě pronikly i do módního prostředí - lookbooky a časopisy jsou jich plné a my o všech trendech poctivě píšeme.

Americké tenisky s hvězdou prostě známe skrz naskrz, od začátku až do konce. Protože víme i to, že tyhle skvělé boty má v oblibě celá řada čtenářů webu mojenozky.cz, chtěli jsme jim dát šanci aby se tím mohli pochlubit. A tak jsme pro vás připravili jednoduchou soutěž.

Jmenuje se Vyfoť se v Converskách a vyhraj! a je zajímavá hlavně tím, že v ní vyhrává opravdu každý. Nevěříte? Tak se přesvědčte sami! Kromě chuti vyhrát budete potřebovat už jen jedno - jakékoliv tenisky Converse.

Takže jestli ještě žádné nemáte, honem rychle si je pořiďte :-)

Růžové tenisky Converse na hezkých nohou