VÝHERCI soutěže o dárkové karty adidas NEO

soutěže

Od 16. do 29. prosince probíhala na webu mojenozky.cz soutěž o pět dárkových karet adidas NEO na nákup v hodnotě 1000 Kč. Chcete vědět, jestli jste vyhráli? Tak čtěte dál :-)

Soutěže se během dvou týdnů zúčastnilo 501 soutěžících, správných odpovědí nakonec bylo rovných 490.

Odpověď na jednoduchou otázku “Ve kterém nákupním centru se nachází prodejna adidas NEO?” se dala zjistit přímo tady na našem webu, a to v článku adidas NEO - nová móda pro mladé poprvé v České republice.

Správná odpověď tedy měla znít: OC Chodov Praha. Ze všech správných odpovědí jsme vybírali podle toho, jak moc se soutěžícím líbila právě značka adidas NEO - tak totiž zněla druhá otázka. Nebylo to vůbec lehké, ale nakonec od nás dárkové karty získávají:

Vendula Jindrová
Neo je pro mě něco úplně nového. Je super, že je nějaká takováhle kreativní, sportovní a nápaditá módní značka. Mile mě překvapilo, jak krásně a pohodlně všechny věci vypadají a myslím, že pro mladé lidi jako jsem já toto je ideální místo, kde mohu hledat svůj styl.

Lucie Mašková
Líbí se mi, že to značka pro mladé a věřím, že bude mít inovativní i trendy sortiment, cenově dostupné a kvalitní zboží. Kvituji i časté novinky. Doopravdy se zdá, že adidas NEO by mohl přinést svěží závan zdá se vkusného a kvalitního sortimentu na českém trhu. Přidám své jemné motto: “výrobky značky adidas NEO budou in, proto přímo fandím jim !” :-)

Ladislava Novotná
Je výjimečná a neurazí
ani puberťačku.
Ve škole za hvězdu, přitom jen
za celkem nízkou kačku.
NEO je sázka na jistotu,
že nezapadneš ve stádu.
Neo je nápaditá,
vždycky s ní uděláš parádu.

Klára Machalcová
Vždycky jsem měla ráda značku adidas a jednou jsem právě narazila na boty značky adidas neo, které jsem si hned zamilovala. Byly pohodlné a navíc stylové. Chtěla jsem i jiné věci od této značky, ale problém byl v nedostupnosti a přes internet jsem objednávat nechtěla. Takže jsem moc ráda, že jste otevřeli novou prodejnu :-) Na značce se mi líbí to, že je určená hlavně pro mladé-věci od Seleny jsou skvělé. A taky máte velký výběr. I u některých českých blogerek jsem si všimla vašich věcí a rozhodně mě tato značka baví a zaujala mě na první pohled.

Kateřina Pokšteflová
Přestože nejlepší věci zažíváme svlečení, tohle je přesně to oblečení, ve kterém nejlepší věci budu zažívat oblečená. :))

Všem výhercům - tedy vlastně výherkyním - blahopřejeme a ostatním přejeme, aby se na ně štěstí obrátilo při některé z našich dalších soutěží.

Módní kolekce adidas NEO