VÝHERCE soutěže s Leggy.me o dvoje punčošky Pretty Polly

soutěže

Od 2. do 16. května probíhala na webu mojenozky.cz soutěž o dvoje punčošky Pretty Polly, kterou sponzoroval e-shop Leggy.me. Chcete vědět, jestli jste vyhráli? Řekneme vám to a přidáme příjemné překvapení!

Soutěže se během dvou týdnů zúčastnilo 122 soutěžících, správných odpovědí přitom bylo 89. Otázky se jako obvykle daly snadno zodpovědět na základě vyhledávání na našem webu a tentokrát i na e-shopu Leggy.me.

Jak tedy měly odpovědi vypadat?

  • V jakých třech tělových odstínech jsou u Leggy.me k dostání nejtenčí prodávané punčošky na světě - Aristoc 5D Ultimate Sheer Tights?
    Illusion, Bare Gold a Nude, viz vyhledávání Aristoc 5D Ultimate Sheer Tights na e-shopu Leggy.me
  • Kolik modelů z nejvyšší designové řady punčošek Premium Fashion má Leggy.me v nabídce?
    10, viz vyhledávání Premium Fashion na e-shopu Leggy.me
  • Jak se jmenuje jarní video Agent Provocateur plné vzrušujících punčošek?
    The Initiate, viz vyhledávání Agent Provocateur zde na mojenozky.cz

Ze všech správných odpovědí jsme pak vybírali podle odpovědí na kreativní otázku: Co pro vaše nožky znamenají punčošky? Většinou jste se rozepsali opravdu s láskou, takže vybírání nebylo ani trochu jednoduché… Nakonec jsme ale rozhodli takto:

Dvoje punčochy Pretty Polly - Nylons Gloss Back Seam Tights (10 DEN), tělové a Nylons Gloss Back Seam Tights (10 DEN), černé - získává Andrea Šustrová. Její nápaditě zpracovaná odpověď asi nejlépe vystihla všechno to, co mohou správně zvolené krásné punčošky způsobit:

“Ty pro moje nožky znamenají mnoho. Zjistila jsem, že to lze shrnout do několika P jako PUNČOŠKY (s přimhouřenýma očima ;)):
Pozornost okolí.
Péči.
Pocit jedinečnosti.
Přitažlivost. Možnost…
…Předvést svoje nohy v plné kráse :))
Pohodlí.
Pár otočených hlav.
Pořádný zvedák sebevědomí.
Pochvalu od přítele.
Pohledy slečen s kapkou závisti (občas).
Pozvání na rande :)”

A na závěr ono slibované překvapení: Laskavý sponzor této soutěže, skvělý online obchod Leggy.me, se mimo tuto hlavní výhru rozhodl udělit ještě pět “cen útěchy” dalším pěti soutěžícím, jejichž odpovědi byly výjimečně zajímavé. Slevu na nákup ve výši 10 % tedy získávají Lenka S., Tereza Němečková, Jana Habartová, Renata Dorňáková a Lada Novotná.

Všem výherkyním gratulujeme a ostatním přejeme mnoho štěstí v našich dalších soutěžích, na které se můžete těšit v pravidelných intervalech!

Tenké, lesklé, průhledné punčochové kalhoty se švem a kubánskou patou Pretty Polly (foto: Leggy.me)

Průměrný muž se zajímá víc o ženu, která se zajímá o něho, než o ženu - jakoukoli - která má hezké nohy.

Marlene Dietrich