VÝHERCE soutěže o troje barevné punčošky

soutěže

Od 3. do 16. října probíhala na webu mojenozky.cz soutěž o troje barevné punčochové kalhoty podle vlastního výběru. Jak naše v pořadí už druhá soutěž dopadla? Známe vítěze!

Soutěže se v průběhu dvou týdnů zúčastnilo 238 soutěžících, což je asi o polovinu méně než u předchozí soutěže.

Faktem ale je, že otázky byly tentokrát o něco těžší - možná proto jsme nakonec uznali pouze 142 správných odpovědí.

Jaké to byly?

Všechny odpovědi byly snadno k nalezení přímo v článcích na tomto webu, stačilo se jen trochu snažit. Kamenem úrazu se ovšem ukázala být “kreativní” otázka:

Líbí se vám barevné punčošky a boty? Jaké barvy na nich máte nejraději?

Skutečně jsme očekávali něco víc, než odpověď o pěti slovech, těch ale bohužel byla většina. Nakonec se nám ale přece jen podařilo nalézt několik málo záblesků ve tmách, ze kterých jsme přece jen vybrali vítězku.

Troje punčocháče z mikrovlákna 40-60 DEN v takové velikosti a barvě, jaké si vybere, od nás tedy získává Adéla Šmerdová. Její odpověď zde samozřejmě se svolením zveřejňujeme:

“Barvené punčošky a botky jsou úchvatné. Nic například neprozáří sychravý podzim víc, než krásné a veselé barvičky. A ty volím podle počasí, nálady a ročního období :) Obecně mám ale nejraději hořčicovou, smaragdově zelenou, vínovou, přírodní hnědou (pozor! jenom ne ta hnědá, která se snaží napodobit barvu lidské kůže a můžeme jí vidět na každé druhé dámě), starorůžovou a nebo námořnickou modř. Všechny barvičky platí jak pro punčošky, tak pro botky. Nejdůležitější je však správně barvy nakombinovat. Samostatně můžou vypadat úžasně, dohromady to však při špatném zkombinování může způsobit katastrofu…”

Výherkyni tímto srdečně gratulujeme a všem ostatním přejeme mnoho štěstí v našich dalších soutěžích, na které se můžete těšit v pravidelných intervalech!

Nožky v tyrkysových lodičkách, hořčicových punčochách a růžových šortkách