VÝHERCE lechtivé soutěže s HotToys.cz o sadu masážních pomůcek

soutěže

Od 8. do 22. března probíhala na webu mojenozky.cz soutěž o sadu "lechtivých" masážních pomůcek z nabídky HOT TOYS - obchodu s hračkami pro dospělé. Chcete vědět, jestli jste vyhráli právě vy? :-)

Soutěže se během dvou týdnů zúčastnilo 256 soutěžících, správných odpovědí přitom bylo 196, tedy téměř všechny. Otázky se jako obvykle daly zodpovědět po přečtení článků, které jsme k soutěži zalinkovali.

Jak tedy měly odpovědi vypadat?

Ze všech správných odpovědí jsme pak vybírali podle odpovědí na kreativní otázku: Jaký vztah máte k masážím nohou a chodidel? Zbožňujete je, nebo naopak nesnášíte? Raději masírujete, nebo si jen užíváte? Možná díky lechtivému tématu byla jedna odpověď lepší než druhá, nakonec jsme ale rozhodli takto:

Sadu masážních pomůcek z nabídky HOT TOYS - obchodu s hračkami pro dospělé získává výherkyně, která si nepřála zveřejnit své jméno. Z její odpovědi lze soudit, že si s výhrou užije spoustu zábavy :-)

“Nejraději jsem masírována, a to hezky v klidu po náročném dni. Nabudí mě to a dodá energii na večer. Vzhledem k tomu, že jsem docela lechtivá, musí být masáž prováděna kvalitně, jinak smíchy kopu a to masírující docela nerad. Každopádně masáže všeobecně zbožňuji.”

Haně tímto gratulujeme a všem ostatním přejeme mnoho štěstí v našich dalších soutěžích, na které se můžete těšit v pravidelných intervalech!

Dráždivé "lechtátko" z peříček nejen na chodidla