VÝHERCE jarní soutěže o sadu kosmetiky AVON Foot Works

soutěže

Od 12. do 19. dubna probíhala na webu mojenozky.cz jarní soutěž o sadu kosmetiky AVON Foot Works. Jste zvědaví, kdo tentokrát vyhrál? Třeba jste to právě vy! :-)

Soutěže se během jednoho týdne zúčastnilo 363 soutěžících, správných odpovědí nakonec bylo 133. Otázky se přitom jako obvykle daly snadno zodpovědět po přečtení článků, které jsme zalinkovali přímo k soutěži.

Jak tedy měly odpovědi vypadat?

Ze všech správných odpovědí jsme pak vybírali podle odpovědí na kreativní otázku: Co pro vás a vaše nožky znamená jaro? Krásné téma vás většinou přimělo se opravdu hezky rozepsat, takže bylo z čeho vybírat… Nakonec jsme ale rozhodli takto:

Balíček kosmetiky AVON Foot Works (peelingová levandulová maska na nohy a chodidla, hydratační a zjemňující krém na paty, krém na nohy se silikonem) získává Věra Dospělová. Z její odpovědi každý na první pohled vidí, že se na jaro doopravdy těší:

“Jaro pro mě znamená novou energii a radost. Sundám zimní boty, naimpregnuji je a schovám do krabice. Naopak vytáhnu botasky a baleríny. Ještě pořád si pamatuji ten pocit, kdy mi bylo sedm a já mohla zase na jaře nazout sandálky nebo tenisky. Nožky zbavené tíhy sněhulí se samy chtěly rozeběhnout, skákat a tancovat. Dneska už jen tak na ulici neskotačím, přesto je pro mě první den, kdy odložím zimní obutí malým svátkem. Jen nerada musím znovu sahat po kozačkách kvůli sněhu, který se znovu objevil. Naopak už netrpělivě pošilhávám po krabici s trackingovými sandály, ve výkladech vyhlížím novou kolekci nazouváčků a těším se, až si zase pestře nalakuji nehty na nohou. No, a když je obvzláště teplo projdu se po trávníku bosa.”

Věře tímto gratulujeme a všem ostatním přejeme mnoho štěstí v našich dalších soutěžích, na které se můžete těšit v pravidelných intervalech!

Ošetření nožek výživným krémem