Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

SOUTĚŽ: Vyzrajte na zimu stylově s adidas NEO

soutěže

Noci jsou delší, mraky temnější, vzduch chladnější… ale vy se nenechte zastavit počasím! Na to, abyste si zimu stylově užili je tu značka adidas NEO se svou trendy kolekcí zimních bund a doplňků.

Teenager rodiny adidas, odborník na stylovou módu pro mladé adidas NEO je konečně v České republice. Netrapte se tuhle zimu v neforemných bundách, které se vždy hodí jen k jedněm botám nebo kalhotám.

adidas NEO poprvé v České republice

Vybírejte z mnoha střihů a zemitých barev. Na rozmary počasí snadno vyzrajete díky odepínacím kožešinovým lemům a teplým podšívkám, které z lehkých podzimních bund v mžiku vytvoří mrazu odolné šik modely.

Tím pravým kořením módního stylu jsou ale doplňky. Jiné hranice, než jaké má vaše fantazie, tu nejsou! adidas NEO přináší pestrou nabídku odvážných i klasických kousků.

Odvážné slečny nemusí v zimě ubírat nic na svém jedinečném stylu a mohou dodat šedivým a sychravým dnům trochu barvy v zářivě oranžové čepici. Zamilované páry potěší například dlouhá strakatá šála, která sluší jemu i jí. Kulichy s bambulí zase prozradí veselou povahu té pod čepicí.

Vyhrajte nákup v hodnotě 1000 Kč

Do našich módních vod přináší adidas NEO nejen trendy a kvalitní oblečení, ale nabízí také spoustu slev a soutěží. S námi teď můžete soutěžit o jednu z pěti dárkových karet na nákup v hodnotě 1000 Kč.

Stačí, když správně odpovíte na jednoduchou otázku, k tomu nám napíšete pár slov - a šance na výhru je vaše. Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi, které nám přijdou do půlnoci 29. prosince 2014. Výherce bude vyhlášen v prvním lednovém týdnu a budeme ho kontaktovat e-mailem - vyplňte tedy prosím funkční kontaktní adresu.

Odpověď na první otázku hledejte v naší módní rubrice. Odpověď na druhou otázku zkuste trochu víc rozepsat, vaše kreativita totiž přímo ovlivní šanci na výhru. Přejeme hodně štěstí :-)

Soutěž již byla ukončena. Jména výherců naleznete v článku HERCI soutěže o dárkové karty adidas NEO.

adidas NEO - stylová móda pro mladé konečně v České republice!