Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

SOUTĚŽ: Vyhrajte unikátní legíny, které vám změří délku sukně

soutěže

Chcete mít v šatníku takové legíny, jaké jen tak nikdo nemá a ve kterých se okamžitě stanete středem pozornosti? U nás je můžete vyhrát!

Tyhle legíny zaujmou každého hned na první pohled. Může za to rafinované měřítko na stehně, ze kterého je vidět jen tolik, kolik dovolí sukně nebo šortky obléknuté přes legíny. Každá část tohoto “metru” je přitom popsaná výstižným anglickým slovíčkem, takže se díky legínám i něco naučíte :-)

Mohou být vaše! Stačí, když správně odpovíte na jednoduchou otázku, k tomu nám napíšete pár slov - a šance na výhru je vaše.

Nechte mluvit vaše nohy

Do soutěže o legíny Leg’s Talk budou zařazeny všechny správné odpovědi, které nám přijdou do půlnoci 10. února 2015. Výherce bude vyhlášen následující den a budeme ho kontaktovat e-mailem - vyplňte tedy prosím funkční kontaktní adresu. Pokusíme se, aby výhra dorazila do Valentýna, tenhle svátek zamilovaných je totiž pro podobné dárky jako stvořený.

Odpověď na první otázku nenajdete na fotce, tam totiž měřítko na legínách není vidět celé (ano, až tak můžete být odvážná…). Stačí si ale přečíst článek na našem novém webu punčošky.cz a nemůžete se splést.

U druhé otázky se zkuste trochu víc rozepsat, vaše kreativita totiž přímo ovlivní šanci na výhru. Přejeme hodně štěstí :-)

Soutěž již byla ukončena. Výherce najdete v článku VÝHERCE soutěže o unikátní legíny, které vám změří délku sukně.

Černé legíny s měřítkem délky sukně