Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

SOUTĚŽ: Vyhrajte troje barevné punčošky

soutěže

Chcete si prozářit babí léto a podzim hřejivými barvami? Chcete, aby se za vámi na ulici každý otočil? A nebo si prostě jen chcete udělat radost? Splníme vám přání - stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a troje barevné punčochy mohou být vaše!

Je to docela jednoduché: Stačí zvolit odpovědi na tři soutěžní otázky, k tomu nám napsat pár slov a šance na výhru je vaše. Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi, odeslané do půlnoci 16. října 2011.

Výherce bude na tomto webu vyhlášen v týdnu od 17. října 2011 a budeme ho kontaktovat e-mailem - vyplňte tedy prosím funkční kontaktní adresu. Výhra bude odeslána poštou, případně předána osobně v Praze.

O co soutěžíme

Jednobarevné punčochy výrazných barev jsou hitem letošního podzimu. Výherce či výherkyně od nás proto dostane hned troje punčocháče z mikrovlákna 40-60 DEN v takové velikosti a barvě, jaké si vybere.

Značku a typ zvolí organizátor soutěže (web mojenozky.cz) s ohledem na aktuální nabídku a dostupnost.

Soutěžní formulář

Pokud vám otázky přijdou těžké, netipujte a raději zapátrejte kolem v našich článcích. Napovíme vám: Všechny odpovědi naleznete v rubrice móda, konkrétně v seriálu s názvem Podzim 2011 plný barev a také v článku o stylových punčohách značky Kiss me Deadly.

Nebojte se použít vyhledávání (v menu úplně na konci), nabízená výhra za tu trochu námahy určitě stojí.

A pozor - pokud nebudou vyplněna všechna políčka formuláře, nebude odeslán! Po úspěšném odeslání formuláře bude na zadanou e-mailovou adresu doručeno potvrzení.

Přejeme hodně štěstí :-)

Soutěž již byla ukončena. Výherce naleznete v článku VÝHERCE soutěže o troje barevné punčošky.

Nožky v tyrkysových lodičkách, hořčicových punčochách a růžových šortkách