Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

SOUTĚŽ: Vyhrajte skládací balerínky Scholl Party Feet do kabelky

soutěže

Lodičky na vysokém podpatku jsou sice krásné, ale že by se v nich chodilo pohodlně, to se říct nedá. Co takhle včas vytáhnout z kabelky geniální skládací balerínky Scholl Pocket Ballerina? Úleva se dostaví okamžitě!

Po celém dni “na jehlách” vás nohy bolí jako čert a jediné, na co dokážete myslet, je sundat si ty zatracené lodičky a dojít domů třeba bosá… Když ale budete mít v kapse nebo v kabelce skládací balerínky Scholl Party Feet Pocket Ballerina, nemusíte se takhle trápit :-)

Chcete vyhrát jedny takové kouzelné balerínky v barvě a velikosti podle vašeho výběru? Je to docela jednoduché: Stačí zvolit správné odpovědi na tři soutěžní otázky, k tomu nám napsat pár slov a šance na výhru je vaše.

Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi, které nám přijdou do půlnoci 22. června 2014. Výherce bude vyhlášen v následujícím týdnu a budeme ho kontaktovat e-mailem - vyplňte tedy prosím funkční kontaktní adresu. Výhra bude odeslána poštou, případně předána osobně v Praze.

Soutěžní formulář

Odpovědi na soutěžní otázky najdete v článcích na našich dalších webech:

V odpovědi na čtvrtou otázku se zkuste trochu rozepsat, vaše kreativita totiž může zvýšit šanci na výhru. Jednoslovná odpověď nás rozhodně neuspokojí!

Přejeme hodně štěstí :-)

Soutěž již byla ukončena. Výherce bude zveřejněn do 29. června 2014.

Červené a modré kapesní balerínky Scholl Party Feet Pocket Ballerina