Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

SOUTĚŽ s MUXU: vyhrajte originální dámskou sukni - pytlovku

soutěže

Jaro je v plném proudu a s blížícím se létem přichází na řadu věčná otázka: co na sebe? :-) Máme pro vás připravenou originální dámskou sukni značky MUXU, kterou můžete vyhrát, když budete aspoň trochu chtít!

Je to docela jednoduché: Stačí zvolit odpovědi na tři soutěžní otázky, k tomu nám napsat pár slov a šance na výhru je vaše. Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi, odeslané do půlnoci 20. června 2012.

Výherce bude na tomto webu vyhlášen do 24. června 2012 a budeme ho kontaktovat e-mailem - vyplňte tedy prosím funkční kontaktní adresu. Odeslání výhry pak zajistí laskavý sponzor této soutěže, naše oblíbená autorská značka MUXU.

O co soutěžíme

Výherce získá limetkově zelenou dámskou sukni “pytlovku” z tenké bavlny, v pase zdobenou růžovou saténovou stužkou. Model je vzdušný, pohodlný, díky úpletu nahoře i dole se skvěle přizpůsobuje a nikde netlačí. Celková délka sukně je 49 centimetrů, maximální obvod boků 104 centimetrů.

Soutěžní formulář

Odpovědi na soutěžní otázky naleznete jako obvykle přímo na tomto webu, konkrétně v jednom z článků našeho seriálu Rozhovory, a tentokrát také na e-shopu MUXU. Při odpovědi na čtvrtou otázku se zkuste trochu rozepsat, vaše kreativita totiž může zvýšit šanci na výhru.

A pozor - pokud nebudou vyplněna všechna políčka formuláře, nebude odeslán! Po úspěšném odeslání formuláře bude na zadanou e-mailovou adresu doručeno potvrzení.

Přejeme hodně štěstí :-)

Soutěž již byla ukončena. Výherce naleznete v článku VÝHERCE soutěže s MUXU o originální dámskou sukni.

Limetkově zelená dámská sukně pytlovka z tenké bavlny (MUXU)