Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

SOUTĚŽ s Leggy.me: Vyhrajte dvoje punčošky Pretty Polly se švem a kubánskou patou

soutěže

Chcete mít sexy nožky? Milujete retro punčošky, hlavně ty s podélným švem a kubánskou patou? Díky štědrému sponzorovi, kterým je e-shop Leggy.me, pro vás máme připraveny hned dvoje. Soutěžte a vyhrajte!

Je to docela jednoduché: Stačí odpovědět na tři soutěžní otázky, k tomu nám napsat pár slov a šance na výhru je vaše. Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi, odeslané do půlnoci 16. května 2012.

Výherce bude na tomto webu vyhlášen do 20. května 2012 a budeme ho kontaktovat e-mailem - vyplňte tedy prosím funkční kontaktní adresu. Výhra bude odeslána poštou, případně předána osobně v Praze.

O co soutěžíme

Dodejte svým nohám sexy šmrnc i eleganci a vyražte ven v atraktivních retro punčoškách Pretty Polly s podélným švem a kubánskou patou!

Přední světový výrobce s téměř stoletou tradicí vytvořil tyto punčochy, aby oživil půvab tradičních “nylonek” z dob jejich nejslavnější éry.

Díky Leggy.me můžete vyhrát dvoje nádherné punčochy Pretty Polly. Prohlédnout si je můžete nejen na krásných fotografiích pod tímto článkem, ale také přímo na e-shopu Leggy.me:

Soutěžní formulář

Odpovědi na první dvě soutěžní otázky najdete na e-shopu Leggy.me, odpověď na třetí otázku pak přímo tady u nás.

V odpovědi na čtvrtou otázku se zkuste trochu rozepsat, vaše kreativita totiž může zvýšit šanci na výhru. Jednoslovná odpověď nás neuspokojí…

A pozor - pokud nebudou vyplněna všechna políčka formuláře, nebude odeslán! Po úspěšném odeslání formuláře bude na zadanou e-mailovou adresu doručeno potvrzení.

Přejeme hodně štěstí :-)

Soutěž již byla ukončena. Výherce naleznete v článku VÝHERCE soutěže s Leggy.me o dvoje punčošky Pretty Polly.

Tenké, lesklé, průhledné punčochové kalhoty se švem a kubánskou patou Pretty Polly (foto: Leggy.me)