Nový web Vansky.cz - fotosoutěž, ve které vyhrává každý!

soutěže

Klasické skate & street boty Vans jsou synonymem pro jednoduchou, ale stylovou a dnes už kultovní obuv pro skejťáky a surfaře. Není se čemu divit, tyhle tenisky totiž vznikly v 70. letech minulého století v Kalifornii - tedy přesně na tom místě a v tom čase, kdy začal být skateboarding populární.

TIP: Nechcete se vám číst? Nemusíte, můžete hned vyhrát :-)

Byli to právě kalifornští surfaři, kterým čas od času přestal foukat vítr. Bez větru ovšem nejsou vlny a bez vln se nedá surfovat, jenže trénovat je potřeba pořád… Co takhle na zmenšené surfové prkno přišroubovat kolečka z bruslí a prohánět se po ulicích, kterých je všude dost? A tak se před půl stoletím zrodil skateboard a s ním postupně i celá skejtová subkultura.

Paul Van Doren, zakladatel značky Vans, na tento nový trend rychle zareagoval. Kromě “plážových” bot pro surfaře začal v roce 1966 nabízet i tenisky Vans s vulkanizovanou podrážkou. Ty byly pro divoký sport, využívající ulice jako překážkovou dráhu, jako stvořené. Tehdy asi nikdo netušil, že se boty Vans stanou legendou, která přetrvá až dodnes.

Vansky jsou prostě pojem a nový web Vansky.cz se jim každý den snaží vzdávat takovou poctu, jakou si zaslouží. Informace o nových modelech, speciální limitované kolekce, aktuální módní trendy, stylové reklamní kampaně, zajímavá videa - to je jenom zlomek toho, co na webu najdete.

Když si budete chtít nějaké ty tenisky Vans koupit, určitě oceníte seznam všech kamenných obchodů a e-shopů v České republice, které je prodávají. Ale než se do toho pustíte, inspirujte se hudebními, filmovými a sportovními celebritami - ty totiž boty Vans také rády obouvají a umí je nosit :-)

Ale to ještě stále není všechno. Každý návštěvník a čtenář našeho nového webu o street & skate botách Vans může vyhrát stylovou drobnost! Soutěž vyfoťte se ve Vanskách nikdy nekončí a má naprosto jednoduchá pravidla: za každou vaši fotku v teniskách Vans dostanete malý dárek.

Přejeme vám tedy pěkné čtení a těšíme se na fotografie :-)

Klasické skate & street boty Vans - na ulici to nejlepší!