Na webu Martensky.cz může vyhrát každý!

soutěže

Kultovní boty Dr. Martens patří mezi těch několik málo značek, které poznáte na první pohled: černá kůže, kovová špička, silná podrážka, žluté prošívání a šněrování až pod kolena... A nebo je to trochu jinak?

Martensky už dávno nejsou jen pověstné “těžké boty”, skoro až neprávem spojované s hnutím skinheads. Aktuální nabídka modelů je neuvěřitelně pestrá, a to nejen proto, že hraje všemi barvami.

Kromě klasických osmidírkových bot Dr. Martens 1460 najdete v nabídce skoro všechny druhy pánské, ale hlavně dámské obuvi: žabky, sandálky, mokasíny, polobotky, kotníkové boty, kozačky a dokonce i lodičky!

To všechno s charakteristickým logem značky, která na trhu působí už víc než půl století. Nový web Martensky.cz má díky tomu každý den o čem psát - věděli jste třeba, že Dr. Martens produkuje i netradiční kolekce oblečení nebo podporuje nezávislé umění?

Dozvědět se ale můžete mnohem víc. Na webu Martensky.cz najdete například seznam všech tuzemských e-shopů a kamenných prodejen, kde se dají boty Dr. Martens koupit. To se může hodit, až budete shánět některý z modelů, o kterých si na webu přečtete…

Inspirovat se můžete také u slavných celebrit, které v Martenskách odchytáváme přímo na ulici a nestačíme se divit, kdo všechno tyhle legendární boty nosí. A co teprve fotografie z módního prostředí a lookbooky - tam Martensky potkáte na každém kroku.

O Martenskách prostě víme všechno. Co nenajdete u nás, to neví ani sám pan doktor Martens :-) Protože víme i to, že tyhle skvělé boty má v oblibě celá řada čtenářů webu mojenozky.cz, chtěli jsme jim dát šanci aby se tím mohli pochlubit. A tak jsme pro vás připravili jednoduchou soutěž.

Jmenuje se Vyfoť se v Martenskách a vyhraj! a je zajímavá hlavně tím, že v ní vyhrává opravdu každý. Nevěříte? Tak se přesvědčte sami! Kromě chuti vyhrát budete potřebovat už jen jedno - jakékoliv boty Dr. Martens.

Cože? Vy ještě žádné nemáte…?

Dívka ve žlutých botách Dr. Martens