Leg Fashion Challenge - taky jsi blázen do bot?

soutěže

První dubnový víkend se v pražském klubu Theatro uskuteční svého druhu jedinečná akce - soutěž LegFashionChallenge. A s ní související FashionParty pro všechny milovníky módy, botaholiky a každého, kdo se nejen rád baví, ale rád se i aktivně zapojí.

Co vás na FashionParty čeká? Především soutěž ve čtyřech kategoriích: o nejhezčí boty, o nejzajímavější silonky, o nejlepší party outfit a o nejstylovější pár.

TIP: Přečtěte si náš rozhovor s organizátory Fashion Party!

Party DJ, módní přehlídka luxusních šatů (přesto cenově dostupných) a prádla, které předvedou Taťána Makarenko, Zuzana Juračková a Karel Frýd. Taneční vystoupení skupiny FreakOUT dancers, které vás zaručeně dostane do varu, a samozřejmě vyhlášení vítězů LegFashionChallenge a předání cen.

Celým večerem vás provede moderátorka Kateřina Kristelová.

Line up

  • 20:00 start, welcome drink
  • 20:00-0:00 registrace a fotografování do LFC, Canon stage
  • 22:00 taneční vystoupení - FreakOUT dancers
  • 23:00 módní přehlídka - šaty (Filandr dress & shoes), prádlo (Bruno Banani), silonky (Gatta)
  • 01:00 vyhlášení výsledků LegFashionChallenge

Vstup 100 Kč, dámy 50 Kč

Událost na Facebooku: www.facebook.com/events/136619263183883

LegFashionChallenge zahrnuje čtyři kategorie. Z toho jsou 3 pro dámy: O nejhezčí boty, o nejzajímavější silonky a o nejlepší party outfit, a jedna smíšená - o nejstylovější pár, aby se mohli zapojit i gentlemani. Případně se na jejich stylu vyřádí partnerky, které mohou své partnery trochu vyhecovat.

Od partnerů akce jsou přislíbeny zajímavé a hodnotné ceny, což by mohlo motivovat i nesoutěžní typy. K účasti v soutěži není třeba žádná předchozí registrace. Abyste se mohli zapojit, stačí přijít 6. 4. na FashionParty do Music Clubu Theatro a nechat se u vstupu vyfotit.

Na místě bude přítomný fotograf od Canonu, který nejen soutěžící, ale kohokoli, kdo bude mít o focení zájem, vyfotí a rovnou vytiskne fotku na památku. Hodinu po půlnoci pak porota vyhlásí výsledky soutěže a předá ceny vítězům. Čímž ovšem party nekončí…

Další informace a podrobnosti o cenách pro vítěze najdete na www.facebook.com/LegFashionChallenge

Citace

“K povolání moderátorky samozřejmě patří sledovat módní trendy jak v módě, tak v obouvání. Jako spousta žen mám doma také sbírku bot nejrůznějších stylů a barev, převážně těch na podpatku, které dokážou proměnit i obyčejný outfit v zajímavý a pozvednout sebevědomí každé ženě. Proto jsem ráda, že existuje soutěž LegFashionChallenge, jež toto sebevědomí a náš vztah k hezkému obouvání podporuje.”
Kateřina Kristelová, moderátorka

“LegFashionChallenge je sice na první pohled pouze party s programem, ale z vlastní zkušenosti choreografa a tanečníka dobře vím, že stylová a kvalitní obuv je jednou z nejdůležitějších součástí módního outfitu. Proto vítám existenci soutěže a party pro milovníky obuvi, a s naší Tančírnou ji rád podpořím.”
Petr Čadek, choreograf a tanečník

“Na módní branži miluji především krásné boty. Je to láska i vášeň, stejně jako potěšení, když máte boty kvalitní a pohodlné. Kategorie soutěže LegFashionChallenge jsou o stylu, ne o vlohách daných od přírody, a to se mi líbí.”
Zuzana Juračková, modelka a finalistka České Miss 2013

“Boty jsou mou vášní, a proto jsem se s chutí zapojila do organizace LegFashionChallenge. Modeling má svá přísná pravidla, a od nich si na FashionParty ráda odpočinu. Je to skvělá akce pro ženy, které baví móda, a mají aspoň trochu soutěživou povahu.”
Magdalena Chládková, bývalá modelka, majitelka agentury MGM agency

Fashion Party - LegFashinChallenge