Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

LECHTIVÁ SOUTĚŽ s HotToys.cz: Vyhrajte sadu masážních pomůcek

soutěže

Líbily se vám naše články o masážích nohou a chodidel? Chtěli byste si takovou masáž vyzkoušet a něčím ozvláštnit? Máme pro vás dárek: sadu "lechtivých" pomůcek, se kterými bude váš zážitek ještě intenzivnější!

Další soutěž na webu mojenozky.cz jsme pojali jako předzvěst jara, tedy v hravém, smyslném a vzrušujícím duchu. Laskavým sponzorem této soutěže je totiž HOT TOYS - obchod s hračkami pro dospělé.

Jako obvykle budete muset zvolit správnou odpověď na tři otázky a také odpovědět na takzvanou kreativní otázku. O výherci přitom rozhodne nejen správnost, ale i kreativita - jednoslovná odpověď nás prostě neuspokojí.

O co soutěžíme?

Vyhrát tentokrát můžete námi sestavenou masážní sadu - elegantní bílý vibrátor s lesklými kamínky a rafinované “lechtátko” z peříček. Obojí je k erotickým masážím (nejen) nohou a chodidel jako stvořené.

Protože chceme, aby vaše šance na výhru byla co největší, máme pro vás nápovědu: Odpovědi na první dvě otázky naleznete v našich článcích Erotická masáž nohou a chodidel 1 a Erotická masáž nohou a chodidel 2, odpověď na třetí otázku se pak nachází přímo na webu HotToys.cz.

Soutěžní formulář

Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi, odeslané do půlnoci 22. března 2012. Výherce bude na tomto webu vyhlášen do 25. března 2012 a následně ho budeme kontaktovat e-mailem - vyplňte tedy prosím funkční kontaktní adresu.

A pozor - pokud nebudou vyplněna všechna políčka formuláře, nebude odeslán! Po úspěšném odeslání formuláře vám bude na zadanou e-mailovou adresu doručeno potvrzení.

Přejeme hodně štěstí :-)

Soutěž již byla ukončena. Výherce naleznete v článku VÝHERCE lechtivé soutěže s HotToys.cz o sadu masážních pomůcek.

Dráždivé "lechtátko" z peříček nejen na chodidla