Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Jarní SOUTĚŽ: Vyhrajte sadu kosmetiky AVON Foot Works

soutěže

Jaro klepe na dveře a je potřeba se na něj připravit. Pomůžeme vám! Peelingová levandulová maska, zjemňující krém a krém se silikonem - to všechno udělá vašim nožkám dobře. Chcete vyhrát?

Je to docela jednoduché: Stačí zvolit odpovědi na tři soutěžní otázky, k tomu nám napsat pár slov a šance na výhru je vaše. Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi, odeslané do půlnoci 19. dubna 2012.

Výherce bude na tomto webu vyhlášen do 22. dubna 2012 a budeme ho kontaktovat e-mailem - vyplňte tedy prosím funkční kontaktní adresu. Výhra bude odeslána poštou, případně předána osobně v Praze.

O co soutěžíme

Řada AVON Foot Works poskytuje příjemnou, osvěžující a ochrannou péči o vaše nohy, chodidla a paty. Balíček kosmetiky, který výherce soutěže na webu mojenozky.cz získá, obsahuje:

  • Peelingová levandulová maska na nohy a chodidla
  • Hydratační a zjemňující krém na paty
  • Krém na nohy se silikonem

Soutěžní formulář

Odpovědi na soutěžní otázky naleznete jako obvykle přímo na tomto webu, konkrétně v našich seriálech Trendy jaro 2012, Rozhovory a Reflexní terapie. Můžete samozřejmě i tipovat nebo použít vyhledávání.

V odpovědi na čtvrtou otázku se zkuste trochu rozepsat, vaše kreativita totiž může zvýšit šanci na výhru. Jednoslovná odpověď nás rozhodně neuspokojí, navíc téma je tentokrát obzvlášť příjemné…

A pozor - pokud nebudou vyplněna všechna políčka formuláře, nebude odeslán! Po úspěšném odeslání formuláře bude na zadanou e-mailovou adresu doručeno potvrzení.

Přejeme hodně štěstí :-)

Soutěž již byla ukončena. Výherce naleznete v článku VÝHERCE jarní soutěže o sadu kosmetiky AVON Foot Works.

Ošetření nožek výživným krémem