Taťána Kuchařová zářila na módní přehlídce Dreft Black Card

móda

Ambasadorka značky Dreft pro Fashion Week 2013 Taťána Kuchařová se stala hvězdou módních přehlídek Dreft Black Card. Po dlouhé době se představila v roli modelky a její prezentace modelů Lukáše Macháčka i nadčasových děl Jindry Jansové se setkala s obrovským úspěchem.

Dreft podporuje mladé designéry a poskytuje jim tak platformu a finance na návrhy svých prvních kolekcí. Vítězové získávají možnost představit se mezi nejlepšími modely na Fashion Week.

Taťána Kuchařová v rámci PFW 2013 prezentovala modely loňské vítězky Dreft Black Card Jindry Jansové a letošního vítěze Lukáše Macháčka. Soutěž pro mladé talenty již podruhé uspořádala značka Dreft.

“Bylo mi ctí prezentovat tak krásné kousky. Jindra i Lukáš si své vítězství plně zasloužili. Soutěž Dreft Black Card mě zaujala právě proto, že podporuje mladé talenty, takže já a můj šatník s Dreftem sympatizujeme,” usmívá se Taťána.

Ocenění Dreft Black Card

Dreft nabízí českým talentovaným návrhářům mladším 30 let šanci, aby zúročili léta studia a praxe a posunuli svou tvorbu o stupeň výš. Vítěz získává ocenění Dreft Black Card, které mu zajistí kompletní produkci a realizaci módní přehlídky během zářijového týdne módy.

Značka Dreft výherci věnuje také finanční obnos ve výši 60 000 Kč. Částka je určena pro vytvoření nové kolekce, která bude prezentovaná na příštím ročníku Fashion Week.

Mezi desítkami talentovaných návrhářů letos triumfoval čtyřiadvacetiletý Lukáš Macháček, který s módou “koketuje” již dlouho. Je také uznávaným stylistou zpěvačky Moniky Bagárové, která spolu s dalšími osobnostmi nechyběla v publiku.

Jeho kolekce pro sezónu podzim/zima 2013 doslova ohromila českou módní scénu. Lukáš klade důraz na výběr materiálů, technické i střihové zpracování, ale především na nadčasovost a nositelnost.

O jeho prvenství rozhodla porota, ve které zasedla módní ředitelka Harper’s Bazaar Lucie Janotová, šéfredaktorka časopisu o designu Dolce Vita Danica Kovářová, módní guru Františka Čížková a respektovaná expertka Cindy Kerberová.

V loňské soutěži zvítězila Jindra Jansová, absolventka VŠUP, která se i letos nechala inspirovat minimalistickým stylem.

Fashion Week Prague

Fashion Week je týden trvající módní festival, jenž vedle trendů známých mezinárodních značek představí i české návrháře a talenty. Přehlídky pro veřejnost se odehrají na Alšově nábřeží od 13. 9. do 15. 9. 2013. Více informací njdete na www.dreftfashionweek.cz.

Dreft - ta nejlepší péče pro vše oblečení!

Dreft je oddaný módě. Poskytuje vašemu jemnému oblečení tu nejlepší péči a udržuje je v perfektní formě po dlouhou dobu. Jedinečná technologie Fiberflex udržuje tvar jemných vláken, speciální složky pečují o barvu vašeho jemného prádla.

Dreft, lehký tekutý prací prostředek, byl speciálně vyvinut, aby vaše jemné oblečení chránil hned pěti způsoby: zachovává tvar a udržuje vlákna pružná, udržuje jas barev, zachovává jemnost na dotek, chrání před zabarvením a před vznikem žmolků.

Spolupráce s projektem DFW 2013 v roli hlavního partnera, je proto přirozená cesta, jak dokázat úzké spojení mezi značkou Dreft a světem módy. Juraj Králik, zástupce značky Dreft, dodává:

“Posláním značky Dreft je pečovat o vaše cenné oblečení a uchovávat je po co nejdelší dobu v perfektní formě!”

Dreft je dostupný ve třech variantách:

  • Delicates & Colors - pro všechny jemné tkaniny jako hedvábí, vlna, kašmír, bavlna, samet, krajka, mušelín, damašek
  • Black - uchovává intenzivní barvu černého oblečení díky system black-pro, neobsahuje bělící prvky
  • Baby & Sensitive - dermatologicky testováno, vhodné pro praní dětského oblečení a pro jedince s citlivou pokožkou

Doporučená maloobchodní cena:
79,90 Kč (1 l balení) a 279,00 Kč (3 l balení)

Miss World 2006 Taťána Kuchařová (módní přehlídka Dreft Black Card 2013)