Prague Fashion Week - módní událost roku pod patronací značky Dreft a Taťány Kuchařové

móda

Topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová přijala roli ambasadorky značky Dreft v rámci vrcholné módní události Prague Fashion Week 2013. Kromě toho se objeví také v roli modelky na přehlídce vítěze soutěže pro mladé návrháře Dreft Black Card.

Dreft - značka tekutého pracího prostředku pro jemné prádlo - bude jedním z hlavních partnerů letošního Prague Fashion Week. Dreft nabízí českým talentovaným návrhářům mladším 30 let šanci, aby zúročili léta studia a praxe a posunuli svou tvorbu o stupeň výš.

Vítěz získává ocenění Dreft Black Card, které mu zajistí kompletní produkci a realizaci módní přehlídky během zářijového týdne módy. Značka Dreft výherci věnuje také finanční obnos ve výši 60 000 Kč. Ten je určen pro vytvoření nové kolekce, která bude prezentovaná na příštím ročníku PFW.

Lukáš Macháček - stylista celebrit

Mezi desítkami návrhářů letos triumfoval čtyřiadvacetiletý Lukáš Macháček, který s módou “koketuje” již dlouho. Kromě toho je uznávaným stylistou zpěvačky Moniky Bagárové a dalších českých celebrit.

Jeho kolekce pro sezónu podzim/zima 2013 doslova ohromila českou módní scénu. Lukáš klade důraz na výběr materiálů, technické i střihové zpracování, ale především na nadčasovost a nositelnost.

Vítěznou kolekci Lukáše Macháčka a novou kolekci Jindry Jansové, která zvítězila v loňské soutěži, můžete vidět dne 14. září 2013 v rámci přehlídek Prague Fashion Week 2013.

Taťána Kuchařová - ambasadorka značky Dreft

Miss World 2006 Taťána Kuchařová, ambasadorka značky Dreft v rámci PFW 2013, bude hlavní hvězdou přehlídek. Jediná česká Miss World úzkou spolupráci okomentovala těmito slovy:

“Svět módy je mi vzhledem k mé profesi velmi blízký a pohybuji se v něm už mnoho let. Proto mě zaujalo spojení mezi značkou Dreft a projektem Prague Fashion Week.

Dreft je prémiový prací prostředek a jde s módou ruku v ruce, protože se skvěle stará o vaše oblíbené oblečení. Sama Dreft používám, oblíbené kousky v mém šatníku přeci vyžadují péči.

Samozřejmě je mi blízká i myšlenka Dreft Black Card, která podporuje mladé a talentované lidi v začátcích jejich kariéry.“

Módní festival Prague Fashion Week

Prague Fashion Week je týden trvající módní festival, jenž vedle trendů známých mezinárodních značek představí i české návrháře a talenty. Přehlídky pro veřejnost se odehrají na Alšově nábřeží od 13. 9. do 15. 9. 2013. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Více informací najdete na webu www.fashionweekprague.cz.

Dreft je oddaný módě

Dreft, lehký tekutý prací prostředek, byl speciálně vyvinut, aby vaše jemné oblečení chránil hned pěti způsoby: zachovává tvar a udržuje vlákna pružná, udržuje jas barev, zachovává jemnost na dotek, chrání před zabarvením a před vznikem žmolků.

Dreft je oddaný módě. Poskytuje vašemu jemnému oblečení tu nejlepší péči a udržuje je v perfektní formě po dlouhou dobu. Jedinečná technologie Fiberflex udržuje tvar jemných vláken, speciální složky pečují o barvu vašeho jemného prádla.

Spolupráce s projektem Prague Fashion Week 2013 v roli hlavního partnera je proto přirozená cesta, jak dokázat úzké spojení mezi značkou Dreft a světem módy. Juraj Králik, zástupce značky Dreft, dodává:

“Posláním značky Dreft je pečovat o vaše cenné oblečení a uchovávat je po co nejdelší dobu v perfektní formě!”

Dreft je dostupný ve třech variantách:

  • Delicates & Colors - pro všechny jemné tkaniny jako hedvábí, vlna, kašmír, bavlna, samet, krajka, mušelín, damašek
  • Black - uchovává intenzivní barvu černého oblečení díky system black-pro, neobsahuje bělící prvky
  • Baby & Sensitive - dermatologicky testováno, vhodné pro praní dětského oblečení a pro jedince s citlivou pokožkou
Taťána Kuchařová - ambasadorka značky Dreft