Flashtones - barevné české ponožky, které boří stereotypy!

móda

Máte chuť pomoct na trh nové česká značce oblečení a doplňků? Tak neváhejte, s Flashtones začnete od podlahy a bude vás to bavit! Párujte veselé barevné ponožky jak jen se Vám zlíbí a zbořte stereotypy :-)

Také vás tak nebaví párování ponožek? Nepárujte je nebo na to jděte úplně jinak! Nechte se vést náhodou, vsaďte na své oblíbené barvy, vyjádřete kombinací svůj názor, postoj či náladu nebo si zvolte stejnou barvu ponožek… Je to zkrátka na vás, buďte nevázaní a nápadití!

Ponožková revoluce

Je to jednoduché: ponožky Flashtones se prodávají po jedné. A nebo po třech, po pěti, po sedmi, po devíti… Prostě zásadně žádné páry a každá ponožka může mít jinou barvu :-) Samozřejmě pokud budete chtít.

Nová česká módní značka Flashtones by vás ráda požádala o finanční podporu pro dotvoření první kolekce. Kromě jedinečných originálních jednobarevných ponožek se totiž chystá vyrobit i vzorované ponožky s vlastními originálními designy, které by u vás v ponožkoši neměly chybět.

Na oplátku si pro vás připravili zajímavé odměny v podobě ponožek podle vlastního výběru, slevových poukazů nebo vstupů na jedinečnou ponožkovou módní přehlídku.

Ponožky z bavlny s příměsí elastanu se vyrábějí v Čechách a jsou balené jednotlivě do originálních kartonových krabiček. Pro opravdové hráče je připraven takzvaný mystery box, u kterého o barevné kombinaci ponožek rozhodne náhoda :-)

Podpořte Flashtones na Hithit a vyberte si dárek

Je vám tahle myšlenka sympatická? Přispějte na její vznik částkou od 75 korun a získejte třeba zásobu ponožek na měsíc!

Flashtones - barevné české ponožky, které boří stereotypy!