Andrea Verešová představila italskou modní kolekci Fashion Church / Uomo Napoletano

móda

V luxusních prostorách butiku Fashion Church se konal večírek s modní přehlídkou, krásné modelky prezentovaly novou kolekci podzim/zima 2015. Vyhledávaný plastický chirurg MUDr. Patrik Paulis doprovodil na akci Andreu Verešovou, která se pro tento večer chopila moderace.

Fashion Church s dámskou módou a Uomo Napoletano s pánskou módou prezentovaly modelky a modelové v průběhu celého večera. Už samotný název obou butiků napoví, že se specializují výhradně na italskou módu. Jedná se o dechberoucí kousky, se skvěle padnoucími střihy a příjemnými materiály, ale hlavně originální a jedinečné.

“Být sexy není hřích”, říká Andrea Verešová, která už nejeden kousek vlastní ve své šatní skříni. Hvězdná top modelka se pro tento fashion aperitiv chopila mikrofonu a s grácií provedla večírkem. Mezi hosty se objevila Eliška Hašková Coolidge a nebo Alexander Hemala.

Andrea přivítala zástupce estetické chirurgie Medical Institut MUDr. Patrika Paulise, který vede plzeňskou kliniku. Specialista v oboru plastické chirurgie a sympatický lékař odpovídal dámám na dotazy tykající se jeho profese.

Hostům se také věnovala MUDr. Jana Synková, specialistka estetické dermatologie a stylista Martin Gruntorád radil přítomným při výběru šatů.

Fashion Church pro dámy…

Fashion Church je stylový butik odrážející invenci architektů umocněnou pohádkovým artefaktem sklářských mistrů. Nabízí modu pro ženy, které chtějí vystoupit z davu a cítit se výjimečně.

Butik v centru Prahy přináší kolekci plnou originálních kousků, nádherných šatů, odvážných i elegantních topů a sukní nejen od italské návrhářky Elisabetty Franchi, která je ve světě módy právě na vrcholu popularity.

Elisabetta Franchi dokáže v každé ženě probudit ženskost a originalitu, podpořenou kvalitními materiály a propracovanými střihy. Najdete zde ale i další zajímavé návrháře, jako jsou Flavio Castellani, či Ean 13.

…Uomo Napoletano pro pány…

Uomo Napoletano zosobňuje spojení módy, krejčovského řemesla, ale i výtvarného umění. Z Neapole, tradičně známé kvalitními látkami i talentovanými návrháři, přicházejí značky jako Pantaloni Torino, Errico Formicola, Altea, Isaia, Boglioli, Arlecchino, Baronio Uomo a PT01.

…Medical Institut pro všechny!

Plzeňská klinika plastické a estetické chirurgie se pyšní bohatou klientelou nejen z celého Česka, ale i ze zahraničí. Medical Institut se stal největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji.

“Máme zde největší špičky v oboru a investujeme do nejnovějších technologií a to dělá Medical Institut vyhledávaným,” říká ředitelka kliniky Petra Nováková.

Modelka Andrea Verešová je dlouholetou věrnou zákaznicí: “Chodím si do Institutu krásy odpočinout hlavně na masáž a pravidelně chodím ke kadeřníkovi nebo na manikůru.”

Více najdete na www.medicalinstitut.cz.

MUDr. Paulis je vyhlášený specialista na zvětšení či lifting prsou tak, aby po operaci vypadala přirozeně a bez jizev. Jeho rukama v tichosti prošly mnohé známé české osobnosti a létají za ním i známé osobnosti z celé Evropy.

O plastiku prsou je u MUDr. Patrika Paulise stále velký zájem, využívá totiž nejmodernější postupy, které jsou šetrné a zaručují hezká prsa bez zbytečných jizev. Prsa od něj pyšně nosí například nová láska Leoše Mareše, módní guru Monika Koblížková, Olga Menzelová nebo Paula Wild.

MUDr. Synková je konzultantka anti-age a estetické medicíny s certifikací v aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a technik, chemického peelingu a mezoterapie. Je specialistka v otázkách preventivní medicíny a onkologie s filozofií vnímání lidského těla jako komplexního celku.

Absolventka speciálního vzdělání v oblasti obličejové anatomie a čelistní chirurgie patří mezi nejvyhledávanější specialisty estetické dermatologie v Čechách a v zahraničí především z Velké Británie, USA, Švýcarska a Německa.

Andrea Verešová představila itelskou modní kolekci Fashion Church a Uomo Napoletano