adidas NEO - nová móda pro mladé poprvé v České republice!

móda

Značka adidas NEO vstupuje otevřením obchodu v pražském OC Chodov na nový trh. Přináší k nám stylovou módu pro českou mládež a také kampaň "Žij svůj styl".

Do České republiky přichází adidas NEO s celou řadou strategií, pomocí kterých chce zaujmout mladé české zákazníky. adidas NEO Label nabídne nový a inspirativní zážitek i tím, že bude budovat na sociálních sítích vztahy mezi zákazníky a zaměstnanci obchodu.

Zákazník se bude moci na Facebooku a dalších sociálních sítích seznámit s filozofií značky, zjistit informace o nových výrobcích, výhodných cenových nabídkách a soutěžích pořádaných firmou adidas NEO.

Obchodní ředitel adidas NEO Label Michael Stanier říká: “NEO pro nás znamená něco nového; něco, co je nové nejen názvem, ale i pojetím a duchem. Všechno, co děláme, vychází z této filozofie. Jsme šťastni, že výrobky a zážitky, které nabízíme, ztělesňují tuto filozofii. V Německu jsme úspěšně otevřeli celkem deset obchodů. Pražské OC Chodov je úžasným místem pro první představení naší kolekce mladým českým zákazníkům.”

» KOUPIT oblečení a boty adidas »

adidas NEO story budou bodovat u zákazníků také častým doplňováním zboží - až pětkrát týdně. adidas NEO store tak bude snadno držet krok s posledními módními trendy a vyjde tak vstříc poptávce zákazníků. adidas NEO store chce rovněž být cenově dostupným místem, které bude ztělesňovat ducha sportovní minulosti značky adidas.

Kolekce adidas NEO bude vždy přinášet trendy, které předbíhají dobu: džínovinu v odvážných barvách, bundy s kapucí, šortky ze sepraného denimu, mnohobarevné grafické potisky a módní kostkované vzory.

Hlavním zdrojem inspirace značky adidas NEO je životní styl mládeže. Po bláznivé a ničím nespoutané letní kolekci přijde zklidnění v podobě kolekce podzim/zima 2014, ve které se snoubí sportovní odkaz s moderním stylem.

Výrazem této kolekce jsou stylové sportovní kalhoty, letecké bundy v odvážných barvách s nezaměnitelnými potisky v NEO stylu, módní obuv dostupná v pestrých barvách, široká škála výrobků z denimu a různé oděvní doplňky. Díky těmto výrobkům podzimní kolekce adidas NEO propůjčí módě do města něco, co je skutečně sportovní.

Veškeré informace včetně novinek o NEO kolekci získáte na stránkách www.adidas.com/neo nebo na twitteru @adidasNEOLabel.

Otevření prvního českého obchodu adidas NEO v OC Chodov Praha