10x letní kraťasy a šortky - nebojte se ukázat nohy!

móda

Jak praví klasik: léto budiž pochváleno. Horké slunečné dny přímo vybízejí k odložení všeho přebytečného oblečení, jen tak bez ničeho se ale přece jen po vyhřátých ulicích procházet nemůžeme... A právě proto - a také pro krásné nohy - byly vynalezeny barevné letní kraťasy a šortky :-)

Krátké kalhoty nad kolena nebo třeba do půli stehen rozhodně nejsou určené jen dětem, naopak. Aktuální módní trendy pro dámy, dívky i slečny s nimi totiž naprosto počítají, barevné kraťasy a minišortky jsou prostě dokonalou hvězdou letního šatníku. A hvězdu udělají i z vás!

Kraťasy jsou neuvěřitelně praktické a univerzální. Vzdušné lehké šortky v kombinaci s jednoduchým topem vykouzlí jemný outfit, vhodný na třeba i na večerní party. Vintage denimové kraťásky, volné tričko a stylové žabky jsou zase tím pravým oblečením do horkých ulic i k vodě.

TIP: Všechny tyhle letní dámské kraťasy a minišortky si můžete hned teď koupit na e-shopu ZOOT »

Kraťasy se zvýšeným pasem navíc mají tu kouzelnou schopnost, že opticky prodlouží vaše nožky. Pak už stačí jen vybrat tu správnou barvu, třeba neonově žlutou, tyrkysovou nebo korálovou - a můžete si být naprosto jistá, že se za vámi každý ohlédne. To se přece vyplatí! :-)

Bavlněné dámské šortky jsou sice pohodlné a příjemné na tělo, ale na druhou stranu taková džínovina s kovovými pyramidkami má také něco do sebe… Jako inspiraci jsme pro vás na našem oblíbeném e-shopu ZOOT vybrali desatery kraťasy značek Puma, Vero Moda, AX Paris, Noisy May, OXMO, Little Marcel, Vans, Iron Fist, Fount a Volcom.

Vyrazit na nákup můžete třeba hned, všechny tyhle kraťasy, šortky a další módní trendy oblečení si totiž můžete pohodlně koupit na e-shopu ZOOT!

Tyrkysové dámské šortky Iron Fist Acapolka s bílými puntíky a vysokým pasem