Nový epilátor Braun Silk-épil: krásné nožky předvedla i Monika Bagárová!

krása

Při příležitosti představení dámského epilátoru Braun Silk-épil 5 Young Beauty proběhla v jedinečných prostorách ateliéru poblíž centra Prahy módní přehlídka inspirovaná americkým seriálem Gossip Girl, v Česku známém pod názvem Super drbna.

V roli modelky zazářila krásná Monika Bagárová, PR tvář epilátorů Braun Silk-épil 5 Young Beauty, a předvedla své krásné nohy v krátkých outfitech. Styling pro přehlídku vytvořily dvě přední české módní bloggerky Veronika Franková a Hana Drozdová.

Jak napovídá název, epilátor Braun Silk-épil 5 Young Beauty je určen mladým dívkám a ženám, které s epilací teprve začínají. V  tomto duchu se také nesl styling blogerek Veroniky a Hanky z CzechChicks.

Monika Bagárová odložila dlouhé džíny

Modely byly zhmotněním filosofie, kterou produkt přináší: spontánnosti, mládí, radosti ze života a samozřejmě i dokonalého stylu. Největší hvězdou show se stala talentovaná zpěvačka Monika Bagárová, ke které díky jejímu talentu a půvabu vzhlíží mnoho mladých dívek.

“Moc ráda jsem přijala nabídku stát se PR tváří Braun Silk-épil 5 Young Beauty. Během vystoupení často odhaluji nohy, takže musí stále vypadat dokonale. Díky epilátoru Braun vydrží bez chloupků až po čtyři týdny, což v mém pracovním tempu opravdu oceňuji. Je to skvělé a praktické řešení, protože zachytí ještě kratší chloupky než vosk,“ dodává zpěvačka.

Mezi krásnými modelkami se objevily také Dominika Kadlčková a Tereza Chlebovská. Moderování se svým osobitým způsobem bravurně zhostila neméně půvabná Emma Smetana.

Epilátor Braun Silk-épil 5 Young Beauty

Hladké nohy bez chloupků jsou v dnešní době naprostou samozřejmostí a nedílnou součástí pěstěného vzhledu každé ženy. Všechny milujeme pocit právě oholených a hebkých nohou, a proto hledáme cesty, jak se chloupků efektivně zbavit na dlouhou dobu.

Nejsnadnějším způsobem je sáhnout po epilátoru, který chloupky odstraní i s kořínky. Pokožka tak zůstane hladká až po několik týdnů. Epilátor Braun Silk-épil 5 Young Beauty se navíc vyznačuje vysokou mírou šetrnosti, které je dosaženo kombinací masáže a chlazení.

Vysokofrekvenční masážní válečky pokožku během epilace aktivně stimulují a redukují pocit tahání. Chladivá rukavice pokožku po epilaci ochlazuje a zklidňuje. Díky této jedinečné kombinaci je epilátor doporučován dermatology jako šetrné řešení k dlouhodobému odstraňování chloupků.

S epilátorem Braun Silk-épil 5 Young Beauty může mít každá žena hladší a krásnější nohy než kdykoli předtím. Léto je tím nejlepším obdobím, kdy nechat dlouhé kalhoty odpočívat v pokoji!

Doporučená maloobchodní cena epilátoru Braun Silk-épil 5 Young Beauty je 1999 korun.

Dlouhonohá Monika Bagárova a modelky (Braun Silk-épil 5 Young Beauty) (foto: Jan Kolman)