Nový epilátor Braun Silk-épil 9 pro krásné a hladké nohy

krása

Vybírejte si módu zcela podle sebe a osvoboďte se se značkou Braun! Představujeme nový vodotěsný epilátor Braun Silk-épil 9 pro dlouhotrvající krásnou a hladkou pokožku, kterému fandí i Jessica Alba :-)

Abychom mohly sebevědomě vykročit do nového dne, trávíme spoustu vzácného času hledáním outfitu, v němž se budeme a cítit vypadat nejlépe. Často se ale stává, že ten ideální kousek zůstane nakonec viset v šatníku. Ať už je to dáno pochybnostmi nebo nechtěnými chloupky, rozmyslíme si svůj výběr a cítíme se omezeny tím, co můžeme a nemůžeme nosit.

Ale nyní díky novému epilátoru Braun Silk-épil 9 můžeme mít dlouhotrvající pocit krásné pokožky a na takové dny úplně zapomenout. Je načase se zbavit pochybností a vybírat si módu zcela podle sebe!

Jak vzít péči o krásu do vlastních rukou a neomezovat se v módě:

Braun, osvědčená značka v epilaci, nasadila novou laťku s novým epilátorem Braun Silk-épil 9. Díky celé řadě inovativních vylepšení přináší nejpřesnější výsledky v dosud nejkratším čase!

O 40 % širší hlava v jednom tahu zachytí a odstraní ještě více chloupků, zatímco revoluční technologie Micro Grip s širšími, delšími a hlubšími pinzetami zvyšuje účinnost epilace – díky čemuž je Braun Silk-épil 9 nejvýkonnějším vodotěsným epilátorem.

Zakřivený tvar epilátoru umožňuje těsnější kontakt s kůží a v porovnání s voskem odstraňuje chloupky až čtyřikrát kratší, takže si ženy mohou užívat hladkou pokožku až po dobu čtyř týdnů.

Pokud byste chtěli ještě více, vysokofrekvenční masážní systém svými aktivními pulzními vibracemi v kombinaci s výkyvnou hlavou, která se přizpůsobí konturám těla, stimulují pokožku pro lepší a jemnější výsledek. Při pravidelném užívání se epilace stává prakticky bezbolestnou.

Beauty ambasadorka značky Braun, Jessica Alba, říká:

“Jsem velká fanynka nového epilátoru Braun Silk-épil 9, protože díky němu mám péči o krásu pevně pod kontrolou. Hebká, hladká kůže je základem každého outfitu! Ať už mám na sobě šaty na premiéru, roztomilé minišaty na dámskou jízdu nebo jen tak trávím čas na pláži s rodinou, díky Silk-épilu 9 vypadá moje pokožka tak dobře, jak se sama cítím.”

Nový vodotěsný epilátor Braun Silk-épil 9 si chválí i Jessica Alba