Chcete být krásná jako celebrity? Navštivte estetické centrum Medical Institut v Plzni!

krása

Zkušenosti, profesionalita, moderní postupy, individuální řešení, lidský přístup... Tak právě na to vsadila Světlana Nálepková, která se stala tváří zdravotnického zařízení Medical Institut v Plzni. Slavnostního otevření se zúčastnila také Andrea Verešová, Gabriela Partyšová a manželé Hejdovi.

Komplexní estetické centrum v Plzni rozšiřuje své služby a otevírá novou divizi plastické chirurgie. Díky zkušenostem celého týmu se nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut stalo největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji.

“Plastická chirurgie nám dokáže splnit tajné sny o dokonalém těle, a proto se vyplatí investovat do krásy. Změna je možná v každém věku! Probuďte v sobě ženu, kterou chcete být,” říká Petra Nováková, ředitelka plzeňského Medical Institutu.

Krása nejen pro celebrity

U příležitosti slavnostního otevření se pořádala akce, které se zúčastnili VIP klienti a celebrity, kteří do institutu rádi a pravidelně chodí.

Zpěvačka Světlana Nálepková zdědila po mamince dar od boha a tím je geneticky vrozená krása, ale jako osobnost českého šoubyznysu o sobe musí pečovat stále. Do budoucna se nebrání pomoci estetické medicíny a tak přijala pozvání na slavnostní otevření nové plastické chirurgie v Plzni.

“Pravidelně cvičím jógu, medituji a starám se o svého vnuka a to mě udržuje v kondici,” usmívá se zpěvačka. “V dnešní době jsou zásahy do těla velmi šetrné a Medical Institut využívá nejnovější technologie, tak možná časem využiji služeb odborníku jako je MUDr. Jiří Kučera, který patří mezi špičky v oboru,” doplňuje Světlana Nálepková.

Věrná zákaznice Andrea Verešová si chodí do Institutu odpočinout na masáž nebo se zkrášlovat ke kadeřníkovi před důležitou akcí. Otevření kliniky Medical Institut podpořila i moderátorka Gabriela Partyšová, která je také klientkou salonu.

“Zaujalo mě krásné a intimní prostředí, a proto pravidelně vážím cestu z Prahy do Plzně a dopřávám si zde celý den zkrášlovacích procedur,” vysvětlila moderátorka. Společně s plzeňskou rodačkou Zorkou Hejdovou provedli přítomné po moderních prostorách plastické chirurgie.

“Pravidelně v Plzni navštěvuji rodiče a pokaždé zamířím do Medical Institutu, kde se po pracovním shonu zrelaxuji v moderním prostředí salonu, který nabízí veškeré zkrášlovací služby, na které si jen vzpomenete”, říká Zorka Hejdová.

Moderní věda ve službách krásy

Primářem plastické chirurgie se stal MUDr. Jiří Kučera, specialista ze zkušenostmi v Paříži. Jeho specialitou je spánkový lifting, který u nás dělá jako jediný. K významným klientům, kterými se může pochlubit, patří i známá modelka a zpěvačka Carla Bruni. Provádět se budou především zákroky v lokální anestezii, týkající se obličeje jako např. operace horních a dolních víček, brow-lift (lifting čela a obočí) a laserová liposukce.

Moderní nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut je součástí Institutu Krásy a nabízí maximální komplexní péči o tvář, tělo, ale i celkové zdraví, se zárukou vysoké úrovně služeb. Zařízení používá moderní techniku a špičkové lasery testované podrobnými klinickými studiemi s potvrzenými a prověřenými výsledky.

Ať už Vás zajímá estetická dermatologie, plastická chirurgie, omlazení plazmou, či odstranění vrásek, špičkové laserové centrum, zeštíhlení a moderní tvarování postavy i redukce tuku, bělení zubů nebo třeba fyzioterapie, permanentní make-up, vypadávání vlasů, odstranění nadměrného pocení či zvětšení rtů - profesionální tým Medical Institutu je tu k dispozici pro Vás!

Slavnostní otevření estetického centra plastické chirurgie Medical Institut v Plzni