Braun Silk-épil 5 Wet & Dry: pro ty, co začínají s epilací

krása

Nový, k pokožce extra šetrný, Braun Silk-épil 5 Wet & Dry je přímo určen pro ženy, které s epilací začínají - ideální pro ty, které chtějí být vždy připravené a vypadat krásně.

Na začátku roku přibyl do portfolia epilátorů Silk-épil značky Braun jeden z nejúčinnějších a nejpokrokovějších epilátorů Braun Silk-épil 9. Inovovaný model nabízí dosud nejrychlejší a dlouhotrvající způsoby odstranění chloupků a zároveň navržen tak, aby vyhovoval individuálním potřebám.

Tento měsíc představujeme nový epilátor Braun Silk-épil 5 Wet & Dry pro extra jemnou epilaci na sucho nebo s vodou, vyvinutý pro jednoduché ovládání, komfort a skvělé výsledky.

“Miluji módu a možnost vyjádřit stylem svou osobnost. Vše je to o tom být připravená a mít pod kontrolu péči o vzhled, takže se vždy ujišťuji, abych měla hladkou pokožku: což ve výsledku znamená, že mě můj šatník nikdy neomezuje. Volná ruka v módě značí sebevědomí a svobodu nosit věci, ve kterých se cítíte dobře. Mít neomezené možnosti znamená, že ženy nemusí nikdy dělat kompromis. Je to pocit síly z vědomí, že máte vždy na výběr. Znamená to, že mohou být tou nejlepší verzí sebe sama každý den,” říká Jessica Alba, ambasadorka značky Braun.

Epilátor Braun Silk-épil 5 Wet & Dry odstraňuje i ty nejkratší chloupky, které vosk nedokáže zachytit, a zanechá pokožku hladkou po dobu až 4 týdnů.

Technologie Wet & Dry

Braun Silk-épil 5 Wet & Dry lze používat ve vaně nebo ve sprše pro jemnější epilaci. Teplá voda prokazatelně uvolňuje endorfiny, přirozené tlumiče bolesti těla, a přináší úlevu a značně zmírňuje nepříjemné pocity při epilaci. Epilátor je možné použít také se sprchovým gelem, aby ještě snadněji klouzal po kůži. Při pravidelném používání je epilace prakticky bezbolestná.

Bohaté příslušenství

V balení Braun Silk-épil 5 Wet & Dry najdete různé nástavce. Nástavec pro kontakt s pokožkou je navržen pro plynulý pohyb a extra blízký kontakt se všemi konturami těla. Nástavec k provádění masáže byl vyvinut, aby připravil pokožku pro ještě jemnější epilaci.

KOUPIT epilátor Braun Silk-épil 5 Wet & Dry »

Unikátní protiskluzová rukojeť

Praktický gumový povrch těla epilátoru byl speciálně navržen pro epilaci s vodou. Zajišťuje naprostou kontrolu nad přístrojem po celou dobu používání.

Dvě rychlosti

Nastavení dvou rychlostí pro přizpůsobení se vašemu typu pokožky a preference. Pomalejší rychlost je určená pro začátečnice a citlivější části těla jako je oblast bikin a podpaždí, zatímco rychlejší stupeň je ideální pro zkušenější uživatelky.

Doporučená cena epilátoru Braun Silk-épil 5 Wet & Dry je v závislosti na modelu od 1999 do 2899 Kč.

KOUPIT epilátor Braun Silk-épil 5 Wet & Dry »

Nový epilátor Braun Silk-épil 5 Wet & Dry pro extra jemnou epilaci na sucho nebo s vodou