Značka Power Plate představila zdravotní benefity vibračního tréninku

cvičení & hubnutí

Oblíbená zpěvačka Marta Jandová dnes na tiskové konferenci značky Power Plate pomohla představit výběr několika zdravotních okruhů, kde se můžeme setkat s pozitivními výsledky využití vibračního tréninku.

Svou přítomností příjemně obohatila skvělou prezentaci renomovaného odborníka, urologa, pana Doc. MUDr. Roberta Grilla, Ph.D., MHA., věnovanou tomuto velmi rozšířenému problému.

Tento lékař je prvním ve svém oboru, který u nás ve své praxi používá špičkový přístroj Power Plate Pro7 Healthcare.

Lék nejen na ochablé svalstvo

Zpěvaččin příspěvek k tématice problematiky ochablého svalstva pánevního dna pomohl toto možná často skrývané téma více otevřít a oslovit lidi, aby se nebáli o těchto problémech mluvit, protože se dají včas a úspěšně řešit.

Na téma rehabilitace poúrazových stavů poukázala prezentace profesionálního trenéra Víta Živného, kterou obohatil svými osobními zkušenostmi také moderátor akce, Muž roku 2009 Martin Zach.

Power Plate používá při trénincích právě pod vedením Víta Živného. Svou snahu a úsilí se pokusí zúročit při kvalifikacích na příští paralympiádu.

Power Plate milují i sportovci a senioři

Výrobce špičkových fitness a rehabilitačních strojů pořádal akci v kavárně Pepenero u klubu Holmes Place Premium Anděl.

Kromě informací o možnostech rehabilitace díky Power Plate měli hosté možnost seznámit se s pozitivním vlivem vibračního tréninku na omlazení. Zjistili také, že na těchto strojích cvičí i senioři a mohli poznat nejnovější model stroje, který je určen právě pro využití v rehabilitaci a wellness.

Marta Jandová představuje zdravotní benefity Power Plate