Značka adidas podporuje charitativní běžeckou akci Unexpected running

cvičení & hubnutí

V Obchodním centru Chodov odstartoval měsíční charitativní běžecký projekt. Unikátní akce si dala za cíl propojit zdravý životní styl, běh a to vše pro dobrou věc.

Účastníci, kteří se mohou zaregistrovat prostřednictvím na webu OC Chodov, si mohou zvolit mezi šesti běžeckými programy: od úplných začátečníků přes specializované běhy až po tréninky s maratoncem Milošem Škorpilem. Za každý uběhnutý či ujitý kilometr věnuje Centrum Chodov 15 Kč na charitu Nadace Olgy Havlové.

U každého programu budou k dispozici profesionální trenéři, které pro akci zajistil partner projektu - značka adidas. Díky ní si nejen účastníci budou moct nechat analyzovat svůj běžecký styl a na základě toho najít svoji ideální běžeckou botu.

K dispozici bude také odpočinková zóna adidas PureBOOST X s příjemným posezením a unikátními dámskými běžeckými botami k vyzkoušení.

Soutěžte, pomáhejte a získejte slevu

Účastníci se mohou zapojit do dílčích soutěží a na tři muže a ženy, kteří uběhli nejvíce kilometrů, čekají dárkové poukazy v hodnotě několika tisíc korun. Na všechny účastníky také čeká sleva ve výši 20 % na produkty adidas, kterou budu moci uplatnit přímo v obchodním centru.

K dispozici budou běžecké pásy, na kterých si budete moct otestovat boty adidas, některé z nich s revoluční technologií BOOST. I na pásech ale půjde především o dobrou věc a uběhnuté kilometry se budou započítávat.

» KOUPIT sportovní oblečení a boty adidas »

Akce odstartovala 2. května v 18 hodin v Obchodním centru Chodov za přítomnosti maratonce Miloše Škorpila a horolezce a velkého sportovce Radka Jaroše. Po zahájení akce probíhá každý den od devíti ráno do devíti večer na Čtvercovém náměstí v Obchodním centru Chodov.

Celý projekt pak vyvrcholí 30. května v 18 hodin hromadným během.

Značka adidas podporuje charitativní běžeckou akci Unexpected running