Vytvarujte si nohy v rytmu brazilské hudby!

cvičení & hubnutí

Jestli vás nebaví nudné posilování, ale přesto si chcete pěkně vytvarovat zadní partie a stehna, přijďte do fitness klubů Holmes Place a odhalte brazilské tajemství perfektního pozadí se studiovou lekcí Made In Brazil.

Fitness a wellness kluby Holmes Place si pro vás připravili novou a unikátní studiovou lekci Made in Brazil (made by Holmes Place).

Na začátku lekce se za živých tónů brazilské hudby zahřejete krátkou a jednoduchou sestavou. Poté přichází na řadu posilování, jehož choreografie vychází z pohybů brazilských pohybových umění. Sestava je snadná na zvládnutí a cvičí se po dobu tří měsíců, poté se její podoba mění.

Made in Brazil je třicetiminutová intenzivní lekce, s cviky, které jsou velmi účinné a zároveň originální, takže se při nich nebudete nudit.

Nová studiová lekce vám pomůže zpevnit svaly na problémových partiích, bojovat s celulitidou a spálit tuky - a to vše maximálně zábavnou formou! Made in Brazil je ideálním doplňkem vašeho stávajícího fitness režimu.

Vyberte si nejbližší klub Holmes Place a přijďte si tuto žhavou novinku co nejdříve vyzkoušet. Energická hudba vás přenese do Brazílie a objevíte tajemství dokonalých křivek Brazilek!

Varování: Lekce Made in Brazil jsou silně návykové! :-)

Jestli nejste členy Holmes Place, máte jedinečnou možnost zakoupit si studiovou lekci Made in Brazil na e-shopu Holmes Place.

Více informací najdete na webu www.holmeplace.cz a na e-shopu www.eshop.holmesplace.cz.

Made in Brazil (made by Holmes Place)