Power Plate můžete mít doma i vy - získáte pevné a sexy křivky!

cvičení & hubnutí

Plavková sezóna je sice za námi, ale sexy křivky, které jste získala v létě si můžete udržet i nadále. Pokud jste ještě nezkusila Power Plate, začněte s ním a zanedlouho se můžete pyšnit svůdným tělem.

Pokud ke cvičení Power Plate přidáte správnou kardio zátěž a odlehčenou stravu, výsledek na sebe nedá dlouho čekat a kila budou pryč. Jestli nemáte čas chodit do fitness centra, Holmes Place vám nabízí jedinečné řešení.

Na měsíc si můžete zapůjčit vibrační posilovací stroj Power Plate. V pohodlí domova si můžete vytvarovat postavu, zredukovat váhu i celulitidu. Stačí, když budete cvičit třikrát týdně 20 minut denně a můžete se těšit na skvělé výsledky!

Spolu se zapůjčením Power Plate získáte navíc zdarma 90 minut osobního tréninku a také zaškolení certifikovaným trenérem Holmes Place. Přístroj vám samozřejmě bude přivezen až domů a zdarma nainstalován.

Zapůjčit si lze domácí i profesionální modely Power Plate MY5, MY7 a PRO6. V případě, že se vám cvičení na Power Plate tolik zalíbí, že rozhodnete si přístroj pořídit domů natrvalo, bude vám při jeho koupi odečtena částka za půjčení, která je 7 990 korun včetně DPH.

Víc informací naleznete na www.eshop.holmesplace.cz.

Chcete mít krásné nohy? Cvičte na Power Plate!