Odolná a zároveň prodyšná obuv? Columbia otevřela v Ostravě další značkový obchod

cvičení & hubnutí

Columbia přichází s širokou nabídkou sportovního oblečení a obuvi na jaro 2016. Kolekce obsahuje vše od triček, košilí a mikin až po bundy a boty.

Přední světová outdoorová značka Columbia posiluje svoji přítomnost na českém trhu. Od začátku března je v obchodním centru Forum Nová Karolina v Ostravě otevřena čtvrtá značková prodejna Columbia v České republice, která nabídne pestrý sortiment špičkového outdoorového oblečení a bot pro milovníky aktivit v přírodě.

“Ostrava patří k nejvýznamnějším městům České republiky, a je proto přirozenou součástí naší expanze,” říká Radka Šabatková, Country manager Columbia. “Zájem o naši značku registrujeme i z dalších měst a věřím, že v dohledné době budeme moci oznámit další pozitivní novinky.”

Ostravský obchod se nachází v prvním patře obchodního centra a na ploše 132 čtverečních metrů nabídne vybavení pro venkovní aktivity včetně pěší turistiky, horolezectví, horské turistiky, stejně jako pro aktivity na vodě či sněhu. Jedná se o teprve třetí evropský obchod v novém konceptu vycházejícím ze spolupráce s renomovanými italskými designery ALU SpAa.

Prodejna bude mít otevřeno každý den od 9:00 do 21:00.

Nová kolekce pro outdoorové jaro 2016

Ve své kolekci pro jaro 2016 se společnost Columbia zaměřuje na to, abyste zůstali v suchu a pohodlí. Absolutní novinkou je technologie OutDry Extreme. Tato technologie umožňuje společnosti Columbia jako první na světě umístit vodovzdornou a prodyšnou membránu na povrch oděvů.

Vaše vybavení je tak sice zcela nepromokavé, ale současně prodyšné a pohodlné. OutDry Extreme vás prostě udrží v suchu a pohodlí bez ohledu na to, jak náročné podmínky si příroda na vaše boty a oblečení připraví.

OutDry Extreme je nejlepší řešení pro extrémní podmínky:

  • Vodovzdorná a prodyšná membrána umístěna na povrchu oděvů
  • Příjemný materiál uvnitř v kontaktu s tělem
  • Vodovzdorné utěsnění švů
  • Materiál odolný vůči odření na povrchu pro zajištění permanentní nepromokavosti
  • Prodyšná membrána pro pohodlí
  • Bezešvé Light Rail zipy odolné proti proniknutí vody

Kolekce pro muže přichází s černými kalhotami OutDry Extreme Gold Shell a modrou bundou OutDry Extreme Gold Tech Shell. Pro ženy jsou připraveny rovněž černé kalhoty OutDry Extreme Gold Shell a bílá bunda OutDry Extreme Gold Tech Shell.

Prodyšné a odolné boty Columbia OutDry

Novinkou jsou také boty, které využívají technologie OutDry. Díky této technologii může společnost Columbia nabídnout aktivním jedincům mimořádně odolnou a zároveň prodyšnou obuv, ve které si budou moci přírody užívat déle než dosud.

Vylepšená pružnost spolu s lehkými moderními materiály pracují v souladu s vaší nohou. Jde především o výkon a pohodlí. Vlajkovou lodí pro jaro 2016 je nová Ventrailia Razor OutDry - lehká, vodovzdorná obuv, která větrá i prostřednictvím své podrážky.

Konstrukce boty zahrnuje vodovzdornou, prodyšnou technologii OutDry, vícesměrnou trakci podrážky a pohodlný prodyšný materiál. Pro muže je připravena žlutá varianta a pro ženy červená.

Vodovzdorný systém zajišťuje patentovaný proces, v jehož rámci se vodovzdorná a zároveň prodyšná membrána spojí s nejsvrchnější vrstvou produktu. Tím vznikne prvek utěsňující švy a další vstupní body proti vlhkosti. Výsledkem je prvotřídní odolnost proti vodě, prodyšnost a pohodlí.

Kompletní nabídka sportovního oblečení a bot

Kromě novinek, kterými jsou oblečení s využitím technologie OutDry Extreme a boty s technologií OutDry, přichází Columbia na jaro 2016 s širokou nabídkou sportovního oblečení a obuvi. Kolekce obsahuje vše od triček, košilí a mikin až po bundy a boty.

Odolné a prodyšné outdoorové boty Ventrailia Razor OutDry pro jaro 2016