adidas Běh pro ženy - Taťána Kuchařová se blýskla osobním rekordem!

cvičení & hubnutí

Populární topmodelka si na léto připravila náročný program v podobě běžeckého tréninku, když se ve spojení se značkou adidas stala tváří projektu #mych5km a nafotila novou kolekci.

Naprostá spokojenost a pocity štěstí čekaly na Miss World, topmodelku a herečku Taťánu Kuchařovou v cíli závodu adidas Běh pro ženy 5 km, když se časomíra zastavila na čase 30:30.

Do projektu zaměřeného na podporu rekreačního běhání mezi ženami se začínající běžkyně a herečka Taťána Kuchařová zapojila s vervou sobě vlastní. Celé léto na svém Facebookovém profilu sdílela pod hashtagem #mych5km dojmy a zážitky ze svých běžeckých tréninků a na konci srpna si s populární modelkou mohlo zaběhat na tréninku 60 běžkyň z řad veřejnosti.

Aby se k pravidelnému běhání dostatečně namotivovala, přijala Taťána výzvu v podobě závodu na pět kilometrů. Jako hlavní cíl si přitom stanovila nejen běh dokončit, ale překonat vlastní rekord z tréninku.

“Tři dny před závodem jsem si zkušebně zaběhla pět kilometrů na běžeckém pásu a dala jsem do toho všechno. Dostala jsem se na čas 32 minut, takže cílem v závodě bylo dostat se pod tento čas,” upřesnila Taťána.

Na třetím kilometru ale byl tento cíl v ohrožení. Taťánu strhla závodní atmosféra a povzbuzování fanoušků okolo trati, takže první částí proběhla ve velmi vysokém tempu.

Krize se dostavila po polovině závodu, kdy se k horku z vyhřátých pražských ulic přidala únava. Mírné zpomalení naštěstí zafungovalo a Taťána si ve svých oblíbených růžových botách adidas Energy Boost 2 doběhla pro nový osobní rekord.

“Posledních pár metrů před cílem jsem si znovu sáhla na dno sil, ale nakonec se mi podařilo můj dosavadní nejlepší čas zdolat. Navíc o víc jak minutu a půl! Jsem z toho nadšená. Přesně tohle jsou ty pocity, kvůli kterým jsem s běháním začala. Po doběhnutí si pokaždé užívám tu vlnu štěstí,” uvedla spokojená Taťána.

S běháním proto rozhodně nehodlá končit. “Je to skvělý způsob, jak si udržet fyzičku, kterou jsem si tak pracně vybudovala. Kromě toho je to úžasný relax a zábava. Myslím, že mě to jen tak nepustí. A každé ženě, která s běháním ještě pořádně nezačala, to doporučuji co nejdříve změnit,” vyzývá úspěšná Taťána.

Pro více informací o projektu navštivte www.mych5km.cz

Taťána Kuchařová před startem - adidas běh pro ženy 5 km