Salma Hayek jako kočka v botách

celebrity

Představte si, že jste slavná herečka a zdobíte svou účastí všechny světové premiéry vašeho nového filmu... ve kterém přitom nejste vůbec vidět! Přesně takhle si teď užívá mexická kráska Salma Hayek a my víme proč.

Pamatujete si na animovaného Shreka? No jistě, zelený zlobr má na svém kontě už čtyři celovečerní filmy a několik speciálů. Určitě si také vzpomenete na bojovného kocoura, který má ve filmech nepřehlédnutelnou roli.

A právě tenhle kocour, kterému dokonalým způsobem propůjčil svůj hlas Antonio Banderas, se letos dočkal vlastního animáku. Nejmenuje se nijak jinak než Kocour v botách (Puss in Boots) a od 1. prosince si na něj můžete zajít do kina i u nás.

Salma Hayek mluví kocourovu rivalku, mazanou kočičí zlodějku zvanou Čiči Tlapička. V rámci propagace filmu se během několika posledních týdnů mohla předvést v Rio de Janeiru, Buenos Aires, Mexiku, Los Angeles, New Yorku, Paříži, Moskvě, Varšavě…

A že se Salma předvádí moc ráda, o tom není pochyb :-) Zvlášť když je to ve společnosti prošedivělého Banderase, vedle kterého její ohnivá krása vynikne ještě více. Salma miluje italské módní značky a na modelech je to vidět:

Giambattista Valli, Gucci, Bottega Veneta, Giuseppe Zanotti - všechny tyhle šaty, minišaty a lodičky dělají ze Salmy Hayek tu pravou kočku v botách!

A neříkejte, že si nejsou podobné :-)

Herečka Salma Hayek a její postava Čiči Tapička z animovaného filmu Kocour v botách (2011)