Rosie Huntington-Whiteley: Nohatá hvězda, která stále stoupá

celebrity

Chcete být tváří módních značek Victoria's Secret a Burberry? Být na obálkách časopisů Vogue, GW, Harper's Bazaar, Maxim a ELLE? Mít fotky v Pirelli kalendáři? Předvádět modely Prada, zahrát si v Transformers a být nejkrásnější ženou světa? Zeptejte se Rosie, jak na to...

Dlouhonohá britská modelka Rosie Huntington-Whiteley má zřejmě recept na úspěch. Jinak si totiž nedokážeme vysvětlit, že tohle všechno dokázala zvládnout za pouhých osm let od svých šestnácti, kdy poprvé stála na přehlídkovém molu v modelu značky Levi’s.

I když je Rosie nejvíce proslulá jako tvář (resp. tělo) luxusního spodního prádla Victoria’s Secret, do fotogalerie jsme vybrali docela jiné snímky. Velmi nás zaujala například v punčoškách Agent Provocateur tak, jak ji lehce eroticky zachytil Greg Williams.

Své předlouhé nohy Rosie Huntington-Whiteley ráda předvádí v kompozicích těch nejslavnějších fotografů - taková je například pouštní série Jamese Meakina pro časopis Exit Magazine.

Docela jinak pak její nožky vypadají bosé na pláži, tentokrát pro změnu v ruské mutaci časopisu Maxim. Také luxusní kolekce plavek Monsoon by se bez Rosie, která se v nich a v lodičkách na vysokých podpatcích povaluje u bazénu, jistě neprodávala tak dobře.

Jak je vidět, tahle britská hvězda je velmi tvárná a ze spolupráce s ní vždy vznikne něco velmi příjemného. Právě to si možná uvědomil režisér Michael Bay, když ji obsadil do třetích Transformers místo Megan Fox. Vyfouknout roli takové krásce - tomu se říká úspěch!

Vsadíme se, že o Rosie Huntington-Whiteley ještě mnohokrát uslyšíme :-)

Rosie Huntington-Whiteley v lodičkách s vysokými podpatky (GQ)