Osmkrát Bez dechu: Šaty a boty slavných hereček

celebrity

Filmové VIP premiéry monitorujeme velice rádi. Uniknout nám tedy nemohlo ani uvedení propadáku Bez dechu (Abduction), při kterém se sešla celá řada hollywoodských celebrit: Lily Collins, Selena Gomez, Elisabeth Röhm, Bella Thorne... Čím nás zaujaly?

Samozřejmě svými střevíčky, sandálky a lodičkami - jste přece na webu mojenozky.cz! :-)

Například rudé lodičky Lily Collins, která si ve filmu dokonce i zahrála (což se o většině ostatních říct nedá), jsme prostě nemohli přejít bez povšimnutí. Jejich autorem je Brian Atwood a ve spojení s černo-bílými šaty Marc Jacobs vyytvářejí dokonalou, módně aktuální kombinaci.

Hvězdička Selena Gomez zvolila sandálky BCGB/Max Azaria a díky růžově nalakovaným nehtům se tak stala ztělesněním něžnosti.

Antonique Smith oslnila zlatou večerní róbou s rafiovaným rozparkem (Randi Rahm), mladičká Bella Thorne předvedla stříbrné minišaty a zajímavé sandálky se zdobením ve formě černých okvětních plátků.

V jednoduchých černých minišatech a světlých lodičkách, které se nám nepodařilo identifikovat, se ukázala Ashley Rickards, šedé minišaty se vzorem a stříbrné sandálky zvolila Elisabeth Röhm.

Minišaty se ostatně u hollywoodské smetánky těší všeobecné oblibě - na premiéru si je oblékla i Madeline Carroll (model značky Nine West) a modelka Daphne Joy. Madeline šaty doplnila lososovými lodičkami Paris Hilton, Daphne vsadila na klasiku Christian Louboutin.

Akční thriller Abduction, ve kterém si hlavní roli zahrál Taylor Lautner, sbírá zatím samá neuvěřitelně negativní hodnocení. U nás se ho distributor pro jistotu rozhodl dorazit jako obvykle “kreativním” českým názvem Bez dechu, což je… bez komentáře.

Pokud se tedy 29. září, kdy má u nás film premiéru, vydáte do kina, připravte se na nejhorší. A rozhodně zapomeňte i na to, že na tuzemské premiéře potkáte nějaké podobně oblečené a obuté celebrity! Leda snad, že byste se o to pokusili sami :-)

Herečka Lily Collins v šatech Marc Jacobs s potiskem a rudých lodičkách na podpatku Brian Atwood