Mila Kunis je novou tváří značky Christian Dior

celebrity

Americká herečka ukrajinského původu Mila Kunis má za sebou další úspěch - stala se tváří luxusní módní značky Christin Dior pro sezónu jaro/léto 2012. Gratulujeme!

Mila má co se týče obouvání poměrně vybraný vkus - toho jsme si všimli už u příležitosti premiér filmu Kamarád taky rád, kdy se objevila například ve snovém haute couture modelu Elie Saab nebo klasických lodičkách Lanvin a Christian Louboutin.

Pro aktuální kampaň Christian Dior, která se už za týden začne promovat v Japonsku, ji nafotil Mikael Jansson. Kromě černých šatů a kabelky Dior samozřejmě Milu Kunis také obul, a to do sandálků na vysokém podpatku a zdobením ze stříbrných řetízků.

Tento model jsme mohli vidět už na podzim, například na představení jarní kolekce v Miláně. K dispozici bude ještě v bílé variantě se stříbrnými řetízky, ty se ostatně v mohutnější variantě objevují i na kabelce a tvoří jeden z pilířů kolekce jaro/léto 2012.

Mila je ovšem fotogenická i bosá. Dokazují to černobílé fotografie, nedávno pořízené pro časopis Glamour UK. Těmi jsme si dovolili doplnit fotogalerii pod článkem… protože nás prostě nic lepšího nenapadlo :-)

MIla Kunis jako tvář značky Christian Dior pro rok 2012