Kristen Stewart vítá Rozbřesk upírskou romantikou

celebrity

Pokud je vám něco mezi patnácti a řekněme pětadvaceti, možná vám filmová série Twilight bude něco říkat. Zítra má v našich kinech premiéru předposlední část - Rozbřesk - a my jsme se při té příležitosti podívali na nožky Kristen Stewart, která ve filmu opět ztvárnila hlavní roli.

Už od roku 2009 vždycky touto dobou plní Twilight kinosály, stránky časopisů i fotogalerie webových magazínů. Není se čemu divit: filmy Stmívání, Nový měsíc i Zatmění dokázaly i přes diskutabilní kvalitu přitáhnout nejen čtenáře knižní předlohy, ale i většinu pubertálních “upírských” romantiků.

Pro herečku Kristen Stewart představuje Twilight sága zatím největší roli v její kariéře. Dívku Bellu si poprvé zahrála v osmnácti letech a během tří let se dokázala herecky docela slušně posunout.

Letošní film Rozbřesk - 1. část je zatím z celé série nejlepší a Kristen se v rámci jeho propagace objevila i v módních časopisech Vogue Italia nebo ELLE.

Při tom ji samozřejmě neminuly černé punčochy ani lodičky těch nejslavnějších - model Aranea Christiana Louboutina. Ten je navíc v kontextu velmi stylový, nárt totiž přidržuje “klec” ve tvaru pavučiny, zdobené diamanty. Ideální botičky pro upírku :-)

Na světové premiéře v Los Angeles pak Kristen oslnila fialovými šaty z kolekce J. Mendel s vysokým rozparkem, který odhaloval její stylově bledé nožky téměř až do pasu. Kombinace s černými lodičkami Jimmy Choo “Vibe” a černě nalakovanými nehty na nohou zapůsobila naprosto dokonalým dojmem.

Takže zase za rok! To nás čeká další, tentokrát už snad definitivně poslední část série Twilight. Na film moc zvědaví nejsme, ale na Kristen Stewart a její další modely rozhodně ano…

Kristen Stewart v šatech J. Mendel na premiéře filmu Twilight sága: Rozbřesk - 1. část