Supra pro vaše kluky

boty

Ze současně známých osobností tuto značku preferuje i raper Jay-Z nebo Lil Wayne. Tak se v dnešním článku nechte inspirovat.

Značka Supra, která byla založená v roce 2005 známým skateboardistou Angelom Cabadou, je zajisté známá všem. Mixem nevšedního dizajnu a streetovo-skateboardového stylu působí luxusně

Ze současně známých osobností tuto značku preferuje i raper Jay-Z nebo Lil Wayne. Tak se v dnešním článku nechte inspirovat. Máme tady něco pro vaši polovičku a třeba i vašeho chlapečka!

Kotníkové boty Supra Skytop mají polyuretanovou paměťovou vložku, povrch boty je ze speciální kůže s dlouhou životností. Exkluzivní mezipodešev zajišťuje odolnost proti nárazu a optimální flexibilitu boty.

Boty Supra Skytop TUF, ve kterých pohodlí zajišťuje ultralehký a flexibilní materiál, jsou odolné vůči vodě, nečistotám i sněhu. Model Supra Vaider je tvořen kombinací speciální kůže a mikro-perforovanou kůží.

Dětské Supra Skytop, vybavené podrážkou z kvalitní gumy, brání skluzu. Boty jsou díky mikro větrání na obuvi prodyšné, navíc jsou lehké a ohebné.

Tyto pohodlné kožené boty v bílém, černém, nebo stříbrném i zlatém provedení jistě zaručí spokojenost synům i tatínkům.

Kotníkové boty Supra