Módní obuv Deichmann pro letošní zimu

boty

Vzhůru do zimní pohádky... ale v teple! Móda se připravila na dlouhou a chladnou zimu, a tak nás čekají hřejivé vlněné materiály, pletenina, tvíd a kožešiny. Z doplňků nás budou zahřívat dlouhé tlusté ponožky a návleky na nohy.

Kotníčková obuv nade vše! Tak zní motto letošního podzimu a zimy. Opomenuty ale nezůstanou ani vyšší kozačky a polokozačky. Trendy outfity s nádechem romantiky jsou letos doplněny obuví s rustikálními prvky, robustnější podešví a drsnějším vzhledem.

Nově se rustikální prvky objevují také u obuvi ve stylu pohorek, která v aktuálně zaujme v mnoha variantách a v hojném počtu. Na zimu je nezbytností teplá obuv, která se ale stylově hodí i na nošení ve městě.

Tato kritéria přesně splňují jezdecké kozačky, westernová a motorkářská obuv. Z ozdobných prvků je jednoznačně nejpopulárnější kožešina - vyskytuje se na všech typech obuvi, od nízké až po vysokou.

Ani letos se neobejdeme bez klínových podpatků, šněrování a přezek. Šněrování hraje významnou roli nejen u klasicky dámské obuvi, ale i na velmi trendy obuvi v pánském stylu - ta je na přechodné období absolutně nezbytná.

Nové trendy v módní obuvi

Kotníčková obuv na podpatku

Tento styl už si asi našel místo v srdcích všech žen - milovnic módy. Je velmi ženský a vždy nabízí spolu s elegancí také trochu extravagance a až rockerského pocitu. Díky tomu všemu má kotníčková obuv na podpatku funkci základního stavebního kamene zimního šatníku.

Á la pohorky

Pevné kozačky s prvky, které jsou primárně přisuzovány obuvi do hor, jsou jedním z top trendů zimní sezony. K jejich základnímu vybavení patří profilovaná a protiskluzová podešev, plochý nebo středně vysoký podpatek - kostka a typické šněrování s háčky a očky.

Lodičky

Ženské, elegantní, sebevědomé. Takové jsou lodičky stejně jako ženy, které je nosí. Letošní modely jsou trochu v retro stylu díky jemným mašličkám a vysokým jehlovým podpatkům. Ať už si vyberete lodičky špičaté, nebo zakulacené, na platformě, nebo bez ní, vždy se postarají o dostatečnou dávku sex appealu!

Klínový podpatek

kotníčková obuv na klínovém podpatku je stabilní, pohodlná a elegantní. Nejpopulárnější je v koňakových tónech a odstínech hnědé, opomenuta ale nezůstává ani oblíbená černá. O změnu oproti klasice se postará rafinované šněrování, módní manžety a přezky.

Westernový look

Za neúnavný módní trend by se dal označit westernový look. Snad odjakživa je oblíbený, a to nejen mezi milovnicemi koní, ale i mezi opravdovými znalkyněmi módy. Ležérním westernovým kozačkám nikdo neodolá!

Jezdecké kozačky

Královnou mezi zimní obuví jsou jednoznačně kozačky v jezdeckém stylu. Elegantní, ženské, vždy absolutně trendy a šik. Základem je měkká kůže, z barev se nejvíce hodí decentní černá nebo lichotivé odstíny hnědé.

Kožešina

Bezpochyby nejvýraznější trend sezony! Umělá králičí nebo jehněčí kožešina se bude používat nejen jako hřejivá výplň, ale i jako výrazná a zajímavá dekorace.

Obuv, obuv, obuv - všude, kam se podíváš! Srdce poskočí snad každému milovníku obuvi, když se rozhlédne po té záplavě v některé z 81 prodejen společnosti Deichmann v České republice. Nákupy jsou zde opravdovým zážitkem: obrovský výběr dech beroucích modelů, nejnovější trendy, různorodé styly… A to vše s garancí nejlepší ceny!

Velkému zájmu se těší také modely z aktuální kolekce Cindy Crawford Collection by 5th Avenue z pravé kůže, které jsou trendy, ale vynikají také kvalitou zpracování, a to při zachování nízkých cen.

"Jezdecké" kozačky Deichmann, černé punčochy a kabát, kabelka s kožešinou (foto: Deichmann)