Jarní kolekce Bella Brutta: Melissa, Emu, Pretty Ballerinas, Birkenstock, Fabio Rusconi...

boty

Bella Brutta - to nejsou jen skvělé plastové balerínky, sandálky a lodičky Melissa! Na vlastní oči jsme se o tom přesvědčili přímo v pražském obchodě Bella Brutta Shoes, kde byla včera představena jarní kolekce.

Oblíbené značky Melissa a Pretty Ballerinas nás ale samozřejmě zaujaly na první pohled. Barevné “Melissky” i letos pokračují ve spolupráci s významnými světovými návrháři (Vivienne Westwood, Jason Wu, Gareth Pug nebo Ronaldo Fraga) a výsledek rozhodně stojí za to.

Balerínky Pretty Ballerinas mají zase jinou zvláštnost: v obchodě Bella Brutta Shoes můžete najít i zcela jedinečné barevné kombinace, které nekoupíte nikde jinde. Zajímavé jsou také balerínky bez rozlišení levé a pravé nohy - teprve nošením se vytvarují přesně podle vašich nožek.

TIP: Všechny tyhle botičky najdete v pražském nebo brněnském kamenném obchodě Bella Brutta Shoes, případně na e-shopu :-)

Novinkou v pestré a bohaté nabídce Bella Brutta jsou zdravotní “žabky” proslulé značky Birkenstock. Kromě anatomicky tvarované stélky a opravdu pevné podrážky jsou zajímavé hlavně plastovým svrškem v různých barvách.

Jarní kolekci rozšířily také žabky Emu a Vialis, balerínky Fabio Rusconi i luxusní pánské polobotky Fred De La Bretoniere. Malé princezny si pak mohou vybrat z opravdu kouzelných dětských balerínek Mini Melissa.

Pokud tedy přemýšlíte, čím si udělat radost, možná jste právě našli… A jestli ne, podívejte se na naše další jarní trendy pro letošní rok!

Barevné plastové balerínky Melissa v obchodě Bella Brutta (foto: Felix)