Jarní balerínky Melissa Ultragirl: nová kolekce!

boty

Jason Wu, Gareth Pugh, Ronaldo Fraga a Vivienne Westwood - celebrity módního designu se "obuly" do plastových balerínek a stvořily pestrou jarní kolekci, kterou nikde jinde neuvidíte. Nová Melissa Ultragirl je tu!

Brazilská značka Melissa vyrábí obuv všech tvarů i barev a je skutečnou oslavou designu. Originální plastové boty si oblíbily ženy na celém světě a propadla jim i řada známých celebrit.

Stylové boty Melissa jsou proslulé především díky speciálnímu materiálu. Tepelně stříkaný plast umožňuje jakýkoliv potisk přímo na povrch, je ohebný, přizpůsobivý, voděodolný, hypoalergenní a dokonale komfortní.

Melissa je světovou módní ikonou a spolupracuje s uznávanými návrháři. V letošní jarní kolekci můžeme vidět hned několik zvučných jmen - podívejte se, jak různé osobnosti zpracovaly balerínky Melissa Ultragirl.

TIP: Boty Melissa a celou řadu dalších značek najdete v pražském nebo brněnském kamenném obchodě Bella Brutta Shoes.

Vivienne Westwood / Anglomania

Spolupráce Melissy s první dámou anglické módy pokračuje i tuto sezónu. Tentokrát vytvořila Lady Vivienne Westwood pro Melissu několik stylových modelů, které budou ve vašem botníku působit jako vzácný úlovek.

Populární balerínky Melissa Ultragirl tak letos na jaře získaly nový barevný háv a ozdobu v podobě výrazné spony na špičce. Nové barvy pro letošní rok: lososová se zlatou sponou, černá s růžovou a želvovinový potisk.

Jason Wu

Tým “Melissa celebrit” rozšířil také taiwanský návrhář Jason Wu, kterého proslavila první dáma Ameriky Michelle Obama, když si jeho šaty oblékla na inaugurační ples svého muže.

Pro Melissu tento šikovný mladík upravil balerínky Melissa Ultragirl: špičku ozdobil mašličkou se svým znakem - sovou, některé barevné varianty mají navíc ještě sexy krajkový potisk.

Gareth Pugh

Pro ty, kdo by ho neznali: Gareth Pugh je jedním z nejzářivějších talentů na módní scéně. Miláček časopisu Vogue je fashion odborníky ceněn pro odvážné kreace, které svou složitostí připomínají architektonické stavby.

Pugh obdařil oblíbený model balerínek Melissa Ultragirl geometrickým potiskem v mnoha barevných variantách: k dispozici je bílá a zlatá na černé, červená, modrá a černá na bílé nebo dokonce červená na modré.

Ronaldo Fraga

Značka Melissa se pyšní tím, že se jí ke spolupráci podařilo přemluvit významného brazilského návrháře Ronalda Fragu, který je nejen ve své vlasti opravdovou módní ikonou.

Excentrický designér stvořil balerínky Melissa Ultragirl, které mají horní část boty zdobenou zábavným potiskem prstů na nohou. K dostání jsou v zelené, fialové, vínové, černé a bílé barvě.

Pokud se vám některé z těchto krásných balerínek líbí, o čemž naprosto nepochybujeme, podívejte se na e-shop Bella Brutta a vyberte si :-)

Černo-bílé "krajkové" balerínky Melissa Ultragirl (Jason Wu)