Haus of Price - diamanty jsou věčné!

boty

Losangeleský designér James Price je posedlý. Kromě dámských bot, což naprosto chápeme :-), ho fascinují barevné lesklé "diamanty" všech tvarů, barev a velikostí. Proč to tedy nespojit dohromady?

James Price se se svou značkou Haus of Price se tak trochu zasekl v 80. letech minulého století, kdy byly “disco boty” na platformě polepené blyštivými sklíčky oficiálně v módě. Móda je ale od toho, aby se vytvářela!

Představte si tedy docela obyčejné lodičky, třeba na zlatém jehlovém podpatku, kompletně celé pokryté různobarevnými umělými kamínky a kovovými pyramidkami. No… a to je vlastně všechno.

Copak “diamantové” lodičky, ty se ještě snesou. Jakmile ale dojde na sandálky na mohutném klínku a platformě, které mají černými pyramidami pokryté i pásky přes nárt - to už začíná být skutečně originální!

Různých modelů má ostatně Haus of Price slušnou zásobu, takže pokud je to váš šálek kávy, určitě si vyberete. Mohlo by vás také zajímat, že každý kus je vyzdobený ručně a tedy naprosto unikátní.

Nejlepší na těchhle botkách ale je, že jejich cena není nijak přemrštěná - v přepočtu pět až sedm tisíc korun. To je přece skoro zadarmo :-)

"Diamantové" lodičky na klínku Haus of Price "Venus"