Dámské boty za polovinu - mezisezónní slevy Baťa!

boty

Přemýšlíte, čím pěkným takhle zjara doplnit botník? Naučte se milovat slevy a vyberte si z několika stovek dámských bot Baťa! A pozor - kromě akční ceny může mít takový nákup i celou řadu dalších výhod.

Ve speciální slevové akci najdete boty všech typů, barev, stylů i značek: elegantní lodičky, páskové sandálky, barevné tenisky, plastové holínky, klasické polobotky, veselé balerínky, perforované polokozačky…

To všechno se slevou 30-50 %. Nejlevnější boty přitom mohou být vaše už za 199 korun, na cenu vyšší než 1500 korun v této akci skoro nenarazíte. Když už ano, tak se jedná o velmi kvalitní kožené boty značek Gabor, Clarks, Högel nebo El Naturalista, které původně stály až jednou tolik.

TIP: Dámské boty za polovinu si můžete hned teď koupit v e-shopu nebo ve všech kamenných prodejnách Baťa.

Máte strach nakupovat boty přes internet? Není se vůbec čeho bát, naopak - má to jen samé výhody! Na e-shopu Baťa máte dopravu zdarma při nákupu v hodnotě alespoň 499 korun, zboží si můžete zdarma vyměnit v prodejnách Baťa a nebo ho do třiceti dnů dokonce vrátit. To zní přece bezvadně, že?

Na fotkách pod článkem jsme pro vás vybrali deset ukázek z bohaté slevové nabídky a doufáme, že ji prozkoumáte celou. Jsou v ní totiž některé opravdu zajímavé značkové kousky za super cenu, které by vám neměly ujít.

Mezisezónní slevy Baťa